Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ha egy démon kipécézne magának...

Ha egy démon kipécézne magának el tudnék tőle menekülni azzal, hogy elhagyom a helyet ahol ott van?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 23. 19:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Van egy BABA és mozgatom igen Ö mozgat engem NEM énvagyok a 7 te kivagy ?
2021. ápr. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a démonok a saját tudatalattid negatív aspektusainak kivetülése, ergo az agyadból származnak, belülről jönnek, ezért természetesen bárhol megtalálnak.

Ha valamiért van egy mély hited hogy pl sóval rajzolt körbe nem mehetnek utánad, akkor természetesen az ilyen működhet.

2021. ápr. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudsz. Most is itt vagyok veled, ahogy ezt olvasod.
2021. ápr. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Gyere be lelkem zugában
2021. ápr. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
Nyugi megyek
2021. ápr. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Miért nem küldöd el heted7 ? Leszületés elötti ígéret?
2021. ápr. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Háhá 11 újabb rejtvény?

mert akkor benne vagyok....

2021. ápr. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

A démon HOZZÁD, nem pedig a helyhez ragaszkodik.

Hozzád, mert a te gyengeséged tesz fogékonnyá és teszi lehetővé a rajtad uralkodását.

2021. ápr. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

A démon nem, képtelen rá.

Az ősi hotvilagokban a démonok kísérték az Isteneket. Vagy az alvilágba munkálkodnak.

A felszínen erdei gonosz szellemek vagy Ördögök okoznak fejfájást a halandoknak.

Menekülni nem tudsz. Persze ha a mesékben nem a vállon ücsörő kisangyalról és kisördögről beszélünk. Mert a részedet képezik a belső viaskodásod.

Pl ha a csalódás sorozatból fakad, magányba kerget a sugallataival, a szem karikás lesz mert ezek nem hagyják nyugodni, a gerinc meggörnyed e gondolatok súllya alatt. Valaki elfogy S van aki hízik. A gondolat általában azonos "Nem kellék, senkinek..Nem vagyok elég jó.." hát szó mi szó elég hamar elkezdi feszegetni a mulandóság kérdéskörét....

Egy másikban leírtam mik hoztak ki. De ezt az ördögöt gondolkozás változással le lehet győzni. Vagyis optimizmussal...

2021. ápr. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!