Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi volt ott a házban?

Mi volt ott a házban?

Figyelt kérdés

9 évvel ezelőtt történt, akkor 7 éves voltam. Panel házban laktunk elég szűkös kis lakás volt. Egyik éjjel nem bírtam aludni, és furcsa zajokra lettem figyelmes. Először csak a liftet hallottam le-fel menni, de éjfél körül volt, és elég sűrűn ment. Azután a konyhából hallottam zajokat (egy fal választott el) szekrény ajtó becsapódás egymás után többször is, olykor nagyon hangos volt. Illetve ritkán nyikorgás is. Az ágyamban feküdtem féltem, de némán tűrtem. Anyát aki mellettem aludt párszor fel keltettem, de akkor nem voltak hangok. Végül a szoba ajtó elejéig ki merészkedtem de rögtön vissza rohantam az ágyba. Pár óráig tartottak a zajok, utána nehezen el tudtam aludni.


Ez nagyon mély nyomot hagyott bennem, ezért emlékszem ilyen részletesen egy 9 évvel ezelőtti dologra.


Szóval, aki jártasabb a témában, vagy szakértő az ilyesmiben kérem válaszoljon, vajon mi volt ott akkor és mit akarhatott?


Normális válaszokat kérek, aki nem hisz az ilyesmiben vagy csak gúnyolódna rajta ne válaszoljon!



2021. jan. 23. 23:17
 1/5 A kérdező kommentje:

És biztos, hogy nem volt akkor kint senki.


És nem álmodtam, mert nem emlékszem hogy elaludtam vagy fel riadtam volna. És nagyon valóságos volt, tehát kétlem, hogy álmodtam volna.

2021. jan. 23. 23:18
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Elromlott lift esetleg, a többi pedig gyermeki fantázia, vagy az elméd utólag "színesítette" ki az emléket?
2021. jan. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy nem volt kint senki? Ez csak feltevés. Fantáziáltál
2021. jan. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem Kozmix. Kozmix a házban!!!
2021. jan. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A panel lakásokban mindig minden sokkal jobban áthallatszik és a falak, csövek nagyon el tudják torzítani a hangokat. A lifi simán járhatott éjjel. Egy panel házban rengeteg lakás van, honnan tudod, hogy biztosan nem járkált senki? Rengetegen élnek éjszakai életet, szórakozni mennek, vagy csak simán nem tud aludni és járkál, lemegy cigizni, stb, munkából jön, megy, igen, éjszaka is. Gondolom, valamelyik szomszédod hazaért, vagy akár több is és az éjszakai csöndben jobban áthallatszott, ahogy csapkodja a szekrényajtót, pakol, nyikorog, motoszkál. Mi ugyan nem panelba lakunk, de társasház, mikor ideköltöztünk, nekem is sokáig tartott megszokni az új ház zajait, de rájöttem, amiket hallok, azok a zajok a szomszédoktól jönnek.
2021. ápr. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!