Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Lépett már ki valaki akaratán...

Lépett már ki valaki akaratán kívül a testéből?.Egyre többször fordul elő velem és ma borzasztó élményben volt részem.Mi a visszatérő vörös homok jelentése?

Figyelt kérdés

Az elmult pár hónapban többször kiléptem a testemből és vörös homokos helyre jutottam.Ami ma történt az kikészített,de senkit nem tudok akinek ezt elmondhatnám és ne nézne hülyének.

Ma délután elaludtam.Arra ébredtem hogy valami iszonyatos szél van a szobámban és valami hatalmas vörös lény.Sikitani akartam,de olyan volt,mint ha belélegeztem volna es ereztem ,hogy bennem van.Elsötétedett minden.Mikor magamhoz tértem megint állt az ágyam mellett.Elkezdte lehúzni a takarom.Kérdeztem,hogy mit akar? Mondja vagy mutassa meg.Magával vitt,szerintem pillanatok alatt többezer kilómétert és vörös homokba nyomta a tenyerem.Aztán mentünk tovább és két háznál megállt és az ujjammal amin rajta volt a vörös homok +jelet rajzolt.Majd már egy erdő szélén voltunk,ami körül volt kerítve és a bokorban valaki feküdt.Kérdeztem ki az és miért mutatta meg? Válasz nincs.Aztán bevágott az ágyba ahol a testem volt.Eltünt.Amitől sokkos állapotba kerültem,hogy fikailag fáj az oldalam ahol megemelt és nemrégen megnéztem a tükörben..borzalmas vágások,karmolások vannak.A lányom készített fotót,ha valaki megmondja hogy kell belinkelni akkor megmutatom.

Nem iszok és nem használok tudatmódosítót,nem is hittem az ilyen spirituális dolgokban...eddig.Segitsen valaki!



#spirituális élmény #Kilépés a testből
2021. máj. 29. 18:32
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
60%
hallucináció? a helyedben nem itt, hanem egy orvosnál kérdezősködnék
2021. máj. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
68%

Lehet tényleg kiléptél, te érzed csak a különbséget álom és asztrális valós kivetülés között.

Egy korábbi életed "durva" emlékeztetője lehet, a vörös homokos terület lehet nem is ezen a bolygón van, és bár erőszakos az élmény, valószínűleg veled egyetértésben történik.

Próbálj minél kevésbé félni, és objektíven megfigyelni.

...ha nagyon nagyon idegeidre megy, akkor képzelj magad köré egy tágas fényrácsból álló védelmező gömböt, ami a 4. és 5. dimenzióban védelmez.

2021. máj. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Kedves hasonló kommentelők,az ilyen válaszokra ne pazaroljátok az időtöket! Semilyen pszihés betegségem nincs és nem is volt!
2021. máj. 29. 18:48
 4/39 anonim ***** válasza:
36%

Jézus Isten, ez elég komolyan hangzik...

Nem lehet hogy magadra akasztottál valamiféle "démont?"

Vagy egy ártó szellemet.

2021. máj. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
4/4 nem hiszek az ilyesmiben..tudja valaki hogy tudnám a fotót belinkelni?
2021. máj. 29. 18:54
 6/39 anonim ***** válasza:
81%
Fel kell tölteni valahova, akkor tudod csak belinkelni.
2021. máj. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem súlyos mentális betegséged van, fordulj szakorvoshoz!
2021. máj. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
7/7 semilyen mentális betegségem nincs,az életem teljesen ok minden téren.Ápolónő vagyok ,2 gyerek anyukája 48 éves és soha nem érdekelt különösebben a spiritualítás.Szerinted unalmamban irogatok? Nem! Hanem,abban a reményben,hogy megkímél az élet az ilyen idióta beszólásoktól és hátha találok valakit aki átélt bár hasonlót.
2021. máj. 29. 19:01
 9/39 anonim ***** válasza:
82%

Dehát egyik választ se fogadod el rendesen.

:///

2021. máj. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Mit is kellene elfogadnom? Hogy rohanjak pszihiáterhez? Várom hogy valaki írjon akár privátban ,ha van hasonló tapasztalata.
2021. máj. 29. 19:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!