Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Milyen paranormális jelenség...

Milyen paranormális jelenség történt veled?

Figyelt kérdés

2021. jún. 14. 23:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%

Egyszer ültem a szobámban, zenét hallgattam a sötétben. Aztán érzem, hogy anyum megsimogatja a lábamat olyam óvatosan, mint aki nem akar megijeszteni. Mosolyogva odafordulok, erre senki nincs a szobában.

De nem féltem utána, ha valami paranormális dolog is volt és nem csak a testem által valahogy keltett érzet, akkor igen békésnek tűnt.

2021. jún. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Legutóbb egyedül voltam otthon, és hallom, hogy a másik szobában egy nagyot zörren az üveg az ajtóban. Gondoltam, hazajött a férjem és véletlenül nekidőlt vagy beleütött az ajtóba. Hát nem, nem volt ott senki. És semmilyen okból nem tud az üveg "magától" ekkorát szólni amúgy.
2021. jún. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%

Megjelent előttem Orbán szelleme és azt mondta:


OLTAKOZZ!


Majd lassan átalakult Győrfi Pállá és hozzátette:


MARADJANAK OTTHON!

2021. jún. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
28%
Egyszer hallottam, hogy odakint énekelni kezd szopránban Zámbó Dzsimmi szelleme. De aztán kimentem és kiderült, hogy csak a macskák bagzanak, és az egyiknek beszorult a pöcse, és az vonyít mint a fába szorult féreg, mert a többi kandúr már a körmeivel tépte a golyóit, hogy ők is odaférjenek. Mindenesetre a hanghatás és az élvezeti értéke tökéletes megegyezett a Király művészetével.
2021. jún. 15. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
28%

Reggelinél leesett a PARAdicsom a földre. Ekkor még nem sejtettem semmit. Amikor elmentem a pékségbe, szembejött egy paraszt. A pékségnél a hátsó kijárat elé újonnan felállítottak egy paravánt. Aztán találkozok a szomszéddal, és kérdezi, hogy nekem van-e otthon parafin, mert kéne neki.

Ez biztos nem véletlen volt...

2021. jún. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%
Este felkeltem hirtelen, megcsapott a hideg és vibrált a lámpám, soha nem vibrált amúgy. Éreztem hogy valaki figyel engem, magamhoz vettem a rózsafüzért és elaludtam, nagyon féltem. Reggelre nem volt semmi.
2021. jún. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%

Reggel arra ébrendtem, hogy a kézfejemen egy szabályos 1cm átmérőjű piros kör alakú lenyomat van -mintha egy gyerek gyűrű éles pereme okozta volna. Kerestem a lakásban, de semmit nem találtam, ami ezt okozhatta volna. Később elhalványult, majd hónapokig egy kerek forradás maradt a helyén, ami lassan eltorzult, majd évek alatt elmúlt.

Ma sem tudom, hogy mi lehetett ez.

2021. jún. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
49%
3,4,5 igazi humorheroldok vagytok. Jobb poénra nem futotta ?
2021. jún. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
27%

8 ahogy látom neked ennyire sem.


Szerintem menj el sportolni ha ilyen frusztrált vagy. :)

2021. jún. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%
9 Szerintem az jobban jellemzi a frusztráltságot, ha valaki szét trollkodja az ilyen kérdéseket. Nyilván vannak olyan ezoterikus kérdések, amik annyira szánalmasak és buták, hogy szinte kéretik a trollkodást, poénkodást, de ez nem olyan kérdés. De az nem poén, hogy Zámbó Dzsimi szelleme, stb...
2021. jún. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!