Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Milyen paranormális jelenség...

Milyen paranormális jelenség történt veled?

Figyelt kérdés

2021. jún. 14. 23:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
97%

3 komolyabb dolog történt velem, amiktől a mai napig kiráz a hideg.

2 a régi lakásunkban történt, egy pedig nagyszüleim házában.

1.: Ez talán a legkevésbé parább, de mindenképp említésre méltó. Suli után a kanapén ülve néztem a TV-t. Már mikor hazaérkeztem is elég furcsa atmoszféra volt a lakásban, de nem igazán foglalkoztam vele. Szóval nézem a tévét, és egyszercsak a kanapé túloldaláról egy kis nyikorgást hallottam (mint mikor valaki leül, vagy feláll). Odanéztem, és akkor láttam meg, hogy egy embernyi helyen be van süppedve egy kicsit az ülőfelület. (Mintha ült volna rajta valaki). Kicsit már akkor megijedtem, de ahogy odatettem a kezemet, azon a ponton egy kicsit meleg volt. Bőr kanapéról beszélünk, szóval annak alapból hidegebb érzésűnek kellett volna lennie. A mai napig nem tudom megmagyarázni mi lehetett.

2.: Ez is a régebbi lakásunkban történt (azóta már elköltöztünk). Kis elősztori, hogy akkoriban anyának az volt a mániája, hogy mindenféle fából készült dísztárgyakat akasztgatott a falra. Az én szobámba került egy kígyó is. Egyébként mutatós volt, nem volt bajom vele. Éjjel arra ébredtem hogy valami kicsit megrántja a lábamat. Gyorsan felkapcsoltam a villanyt, és akkor látom, hogy a falra akasztott kígyó konkréten mindkét irányba majdnem vízszintesre kileng. Én nem tudom ez mi volt, de azóta azt a kígyót jó mélyre eldugtuk, azóta nem is találkoztam vele szerencsére. Ez elég komoly volt.

3.: Ez nagyszüleim házában történt. 2 szintes családi házuk van, éppen egy kisebb családi összejövetel volt, és fent voltunk a nappaliban. Mindannyian, ezt kihangsúlyoznám. Senki nem tartózkodott az alsó szinten. Egyszercsak hatalmas csörömpölésre lettünk figyelmesek, mintha valaki egy tányért ejtett volna le a padlóra. Lementünk szétnézni, de semmit nem láttunk. Mikor készültünk indulni haza, akkor pillantott valamelyikünk az üvegajtós tálalóra. Akkor láttuk meg, hogy különböző polcokon 2-3 pohár konkrétan szét volt robbanva, és a darabjaik szanaszét voltak a polcokon. Ezt sem tudjuk mivel megmagyarázni. Ha valami mechanikai behatás érte volna a szekrényt akkor a többi pohár is el lett volna mozdulva vagy törve, nem csak 2-3 ráadásul különböző helyeken. Egyszerűen csak szétpattantak.

2021. jún. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
41%
Láttam anyukám biciklijét a tárolóban, miközben ő állítólag azzal ment el.
2021. jún. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
59%
Átmentem a matekvizsgán. Erre nincs racionális magyarázat.
2021. jún. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
76%

Volt sokminden.

Pl éjszaka az ágyam egyik, majd másik oldala is megemelkedett.

Éjszakai ordítások a padlásról, minden pontban 2 vagy 3 órakor.

2021. jún. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
72%
14, Ennek nem jártál utána? Ha mindig pontban ugyanakkor hallani az üvöltést, sosem rögzítetted, hogy visszahallgasd és kielemezd, esetleg elküldd egy "szakértőnek", hogy megmondja mi az.
2021. jún. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
70%

14-es vagyok.

Az a helyzet, hogy ez nem ilyen egyszerű illetve ennek vannak előzményei is, úgyhogy érthető is, hogy miért vannak ilyenek nálunk.

Hangrögzítésre még nem gondoltam, de nem hiszem, hogy lehetne hallani rajta, a családban senki más nem hallja, csak én.

Már pár hónapja nem történt semmi komolyabb, nem hallottam azóta semmit.

Igazából csak nyugalmi állapotban hallom, érzékelem, mikor alszom, vagy fél álomban, a hang kintről beszűrődik az álmomba és észreveszem, hogy ez nem idevaló, olyankor felébredek és még akkor is hallom pár másodpercet.

2021. jún. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
72%
16 Lehet, hogy ez akkor csak álomszerűség és azért hallod csak te.
2021. jún. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!