Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Aki nem hisz a szellemek,...

Aki nem hisz a szellemek, kísértetek és démonok létezésében, leírná az okát?

Figyelt kérdés

2021. jún. 28. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Aki hisz a szellemek, kísértetek és démonok létezésében, az leírná az okát?
2021. jún. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Mert nincs normális bizonyíték. Nekem kell valami kézzel fogható, elvégre úgy a tárgyaláson sem itélhet el a bíró, ha nincs arra elég bizonyíték.
2021. jún. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem láttam még, de több ismerősöm is mesélt elég meggyőző történeteket. Hogy látta a halott nagypapáját miután meghalt stb. Olyan emberek mesélték akik elég racionálisak. Szóval nem tudom, vagy léteznek vagynem bármi előfordulhat. Én nem láttam még így nem állítom hogy léteznek. Sőt azt is el tudom képzelni, hogy csak beképzelték. De amíg saját magam nem látok egyet, vagy nem vagyok szemtanúja valami hasonló jelenségnek addig nem fogom azt mondani, hogy léteznek.
2021. jún. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Azért, amiért hülyeség eleve, bármiben "hinni". A tudás az valami, a hit nyolcéves kor alattiaknak való lenne, ha nem létezne az a tömeges neurózis, amit vallásnak hívunk.
2021. jún. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Mutass egyet. Meg azért ezek elég tág fogalmak, hogy mikor épp mit takar a kifejezés.
2021. jún. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem léteznek mivel a jelenlétüket sem tevékenységüket sem lehet bizonyítani. Volt egy sorozat amelyben egy szkeptikus hapsi egyedūl bejárta a világ összes híres szellemjárta helyeit. Több éjjelt egyedūl töltött ott mūszerekkel eszközökkel felszerelve. Semmi nem történt egyik helyen se.
2021. nov. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
6-os melyik ez a sorozat? Megnézném én is ha tudod a címét, vagy fent van YouTube-n.
2021. nov. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!