Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Itt hányan hisznek komolyan a...

Itt hányan hisznek komolyan a démonok létezésében ?

Figyelt kérdés
És nem csak úgy mondják hogy hisznek közben meg nem.
2021. ápr. 20. 19:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Vannak,démonok !
2021. ápr. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%
312-en. Vannak. De nem úgy mint a filmekben.
2021. ápr. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem akik csak úgy mondják, hogy hisznek benne közben nem is, azok írkálnak ki kérdéseket arról, hogy hogyan kell velük kapcsolatba lépni, hogyan lehet őket megidézni, hogyan lehet velük alkut kötni, stb. Mert ha tényleg hinnének benne óvatosabbak lennének.
2021. ápr. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem hiszek, de lelkem mélyén elhiszem. Nagyon sokan mondják hogy vannak
2021. ápr. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
A démonok letaszított angyalok Jób ha mindenki tudja
2021. ápr. 21. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%
Én inkább úgy tudom, hogy a démonok, a bukott angyalok és emberek elpusztult utódainak szellemek. Akik engedélyt kaptak az Isten ellen tudatosan lázadó emberek félre vezetesére és gyötrésére. Vannak az alvilágban és vannak a földön bolyongó negatív szellemek akik minél inkább testre vágynak hogy beteges vágyaikat kiélhessék.
2021. ápr. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26%

* utódainak szellemei


Én mindenkit óvva intenék

attól hogy kapcsolatba kerüljön velük.

2021. ápr. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%

Én hiszek.

Démonoknak nevezik azokat a bukott angyalokat, akik letaszítattak a menyből, "vezetőjük" Lucifer. Amúgy Fényhozót jelent. Ellenszegült Isten akaratának, ezért letaszították a menyből, többi olyan angyallal, akik Luciferrel értettek egyet.

2021. ápr. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én még idéztem is anno :D De sajnos a komolyabbak ( ősi istenek ) kapcsolatfelvétele során nem (vagy nem vettem észre ) történt semmi. Igaz csak most kezdtem komolyabban ezzel foglalkozni.-.
2021. ápr. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%

Inside_You


:) horusz legyen veled :)

2021. ápr. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!