Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » MIlyen paranormális élményeid...

MIlyen paranormális élményeid voltak/vannak? Meséld el!

Figyelt kérdés
Tudom, már millió ilyen kérdés van, de én nagyon kíváncsi vagyok ezekre. Ha nem annyira publikus, privátban is írhatsz.

2021. jún. 28. 20:13
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
80%
Első ijesztő paranormális esetem még 2019 májusában történt. Úgy volt hogy egyik éjszaka ilyen horror dolgokról olvastam, nagy fanja voltam. Egyszer csak hirtelen kezdett lehűlni a levegő, pedig nagyon meleg volt. Éreztem hogy valaki néz.. egy sötét árnyat láttam a sarokban (világított egy lámpa közbe). leraktam egyből a telefonomat és befeküdtem az ágyba. Pár perc múlva egy elképesztő energiát éreztem, és újra meleg lett, eltűnt az árny a sarokból, helyette egy világító alakot láttam, és gondolom angyal lehetett. Ennyi lenne. Ezután voltak még pár eseteim, szerintem lesznek is a jövőbe.
2021. jún. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
90%
Az anyám halála után napok,és hetek múlva,csak úgy leestek dolgok.Példáúl oszan spré amit ő használt,vagy hajlakkos flakon.
2021. jún. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
94%
2 válaszoló vagyok ,annyival kiegészíteném,hogy tél volt.Kizárt dolog,hogy szellő vagy huzat lenne a háttérben.
2021. jún. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
83%

Hideg téli este volt.Ment a fűtés, de jól beakartam takarózni.Hajnali 23 óra között volt mikor kezdődött a jelenség.

Csukott ablaknál és ajtónál hirtelen hideg levegő áramlott végig, de olyan hogy libabőrös lettem.Ami utána történt soha nem felejtem, családom se.

Magamra akartam húzni a takarót, mert már nagyon fáztam.Ekkor megfogta egy hideg, erős kéz a bokámat és nem akarta elengedni.Egyszerűen akkora adrenalinfröccs öntött el, hogy a szívem azt hittem szétrobban.Emlékszem hogy rángattam a lábam és még mindig fogta.Már kivert a víz, de a félelemtől megszólalni sem mertem.Ezután beakartam bújni a takaró alá, hátha abbamarad ez a jelenség.Ekkor hirtelen elengedte a lábam, pár másodpercre magamra tudtam húzni a takarót, úgy tettem mintha ez meg sem történt volna, de közben a félelemtől vert a víz, szívem dobogott.Hirtelen a fülemnél egy nagyon erős fújást éreztem, én itt azt hittem összexarom magam.fejemre húztam a takarót, és még mindig azt hittem hogy ez nem igaz, próbáltam nem kiabálni.

Éreztem ahogy mellettem áll valaki, hallottam ahogy az ágy mögé sétál.Még levegőt is alig mertem venni, hallottam ahogy lépked.

Utána jött az amit soha nem tudok elfelejteni.Már összekuporodva voltam a takaró alatt, éreztem ahogy húzza le a takarót.teljes erőmből húztam vissza de egyre lejjebb húzta, majd elengedtem és lerántotta a szoba közepére.

Amit ott akkor az ágy mögött láttam, nem tudom soha kitörölni az emlékeimből.Egy sötét árnyszerű alak, nyúlt a lábaim után.

Ekkor egy hatalmas sikoly hagyta el a számat, olyan mint aki megakar halni.Még a kutyák is az utcába vonyítani kezdtek.Berohant anyám, és mikor kinyitotta az ajtót,láttam ahogy az árnyalak a falon keresztül elment valahova.

Nagyon büdös rossz szag volt utána órákig ez érződött, annyira büdös volt, hogy utána a ház többi részébe is éreztük.

Albérletben éltünk ebben a házban, két hét múlva költöztünk.

Mikor kérdezte a tulaj miért, mondtuk hogy paranormális élmény volt a házban.Utólag elmondta, hogy több albérlője is tapasztalt már ilyet.

2021. jún. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
83%
1-esnél az a fura, hogy pont olvasott valami félelmeteset, tehát alapból be lehetett csokizva, úgyhogy valószínűleg a képzelet játéka lehetett.
2021. jún. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
43%
5, nem voltam ijedt, imádtam azokat a dolgokat.
2021. jún. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Nagyon érdekesek. Meséljetek még!

Esetleg, ha valakit érdekelnek azok az ilyen dolgok, amiket én tapasztaltam, akkor priviben leírom neki, de így "hadd lássa mindenki" úgy hogy senki nem kérdezte, nem szeretném.

2021. jún. 29. 11:15
 8/34 anonim ***** válasza:
86%

Egyszer eldőlt egy 1,5 literes flakon. Próbáld meg üresen feldönteni. Könnyű, de érezheted, hogy magától vagy kis szellőző nem dől el, ahhoz kell egy határozott mozdulat. Még a szél sem járt.

Mondjuk ez nem félelmetes, csak fura volt.

2021. jún. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
62%
Bizony, létezik ez a másik világ, másik dimenzió. Aki tapasztalta az kénytelen hinni. E kétszer láttam fekete árnyalakot. Egyszer a szoba ajtó előtt állt, amikor észre vette hogy nézem be suhant a fogas mögé. Nagyon féltem.
2021. jún. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
50%

1. Ha imádtad ezeket a dolgokat, akkor az is elképzelhető, hogy azért érzékelt ilyet az agyad, mert annyira vágytál rá. Akár így, akár úgy, pszichológiailag ezeket a helyzeteket (ha félünk valamitől, ha vágyunk valamire), könnyen meg tudjuk magunknak teremteni.


4., vagy bárki más, aki esetleg tudja a magyarázatot: Miért menekült el édesanyádtól?


Elnézést, ha szkeptikus vagyok. Éltem már meg paranormális jelenséget, de azért a horrorfilmből lopott jelenetek mögött én inkább pszichológia jelenséget gondolok / hazugságot.


Hogy a kérdésre is válaszoljak: nekem alvási paralízisem volt, kétszer. Egyszer egy vonaton, egyszer a párom házában. Amikor azt érzed, hogy valaki ül a mellkasodon, nem tudsz sikítani, mozdulni, és nagyon-nagyon rettegsz... na, ez történt velem.

2021. jún. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!