Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Meg tudnátok nyugtatni, félek...

Meg tudnátok nyugtatni, félek a szellemektől?

Figyelt kérdés

Akár szkeptikusok, bárki csak írjátok hogy nem kell félni a szellemektől, hiszek bennük de mondjátok hogy nem léteznek, mindegy csak vmit írjatok, mert félek hogy nálunk is fölbukkannak!


Egyébként változó, van hogy éjjel hallok egy kopogást vagy reggel lihegésre ébredek, szóval mikor ilyesmi történik és tudom hogy nem halluzok, akkor nem félek, féllvállról veszem. De van hogy rámjön a félsz, és akkor minden hangra azt hiszem kopogtató szellem, minden ajtó mögé árnyakat képzelek, a zuhanyzóba, az ágy alá, mindenhová, közben ltom hogy nincs ott semmi, de mi van ha egysze nem így lesz. Mármint hogy lesz ott vmi.


És közben ha egy szellem/démon rájön hogy félek akkor... Elkezd táplálkozni a félelmemből... És felerősödhet!


Bocsi ha zagyva amit írok, de tényleg nagyon sz*r ez az egész. Ha nem hiszel a szellemekben légyszi ne nézz hülyének, értsd meg hog csak félek és ennyi...


Légyszi írjatok vmit amitől megnyugodhatok.


Bár azért vannak okok ami miatt nem kéne fénem, pl.:


1 volt már házszentelés.


2 gyertyát gyújtottam és imádkoztam Istenhez, hogy ne legyenek iyen jelenségek, azóta nincs is.


3 keresztények vagyunk és ÁLLÍTÓLAG a keresztényeket nem "bántják" ezek a lények.


So vannak érvim, amik miatt nem kéne félnem, de azért mégis...


Olvastam az utóbbi időkben ilyen para sztorikat, szóval attól is félek hogy AZOK velem történnek meg egyszer...


Na jó. bocs a kisregényért.



2021. júl. 1. 17:24
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
*ltom hogy nincs ott semmi = látom hogy nincs ott semmi
2021. júl. 1. 17:25
 2/30 anonim ***** válasza:
89%

Nem kell félni.

Este mozizz egyet, és eszedbe se jut ez a butaság.

[link]

2021. júl. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:
82%

Szerintem ez nem kifejezetten a szellemekről szól, hanem hogy ez az a téma, amihez a félelmeidet kapcsoltad tudattalanul. Valaki a pingvinek kihalásától retteg ennyire, valaki a liftbe lépés miatt.

Ezért azért ragyogó téma, mert látszólag nem lehet vele szembenézni. Gyakorlatilag ugyanúgy működik, mint bármi, ami szorongást okoz, félelmet kelt. A gondolataidat és az érzéseidet érdemes figyelni, attól elcsitul. Ez nem valós, csak benned él.

2021. júl. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Olvasgass valamit, nézz filmet vagy akármit, angyalokról is olvashatsz este mert ugye ők nem ilyen bántósak.
2021. júl. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
86%
Ha van szellem, az sem jelenti azt, hogy gonosz és bánt. Bántott már? Gondolom nem. Ha akart volna, mentette volna.
2021. júl. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
*megtette
2021. júl. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

De.. Közben meg érdekel ez a téma, de így ez egy ördögi kör. utánaolvasok, megborzongok, félek, de érdekel.

Szóval tanácstalan vagyok.


Egyébként köszönöm az eddigi válaszokat!

2021. júl. 1. 19:02
 8/30 anonim ***** válasza:
89%
Nem lesz semmi baj. Ne aggódj.Az ilyen dolgok nem itt kezdődnek.
2021. júl. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
78%
Ráadásul gondolj arra, hogy sosem vagy egyedül. Veled van a majréd.
2021. júl. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Huh. Tehát ha utánuk olvasok meg ilyen sztorikat, aztán megborzongok ezeken, utána nem vonzom ezekkel be?
2021. júl. 1. 19:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!