Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Telekinézist szoktam használni...

Telekinézist szoktam használni néha rossz dolgokra is.Akkor ezért rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta tudtam használni, de tesómon kívül, aki egyszer látta élőben, senki nem tudta.

Rengeteg helyzetben használtam,sokáig csak ebből éltem.

Roulette asztalnál tudtam a legjobban kihasználni, iszonyatos pénzeket szedtem így össze,de egy idő után kénytelen voltam más közeli országok határ közeli kaszinóiba is elmenni, mert feltűnő volt a sok nyerés.

Ha unatkozom, és nevetni akarok, sokszor megyek egy parkba, leülök, és szoktam a bicikliseket is így megtréfálni.Kidurran nekik a gumija,kicsit elkapom nekik a kormányt, aztán nem érti aki tekeri, ez meg mi volt.

Sokszor családostól mikor kijönnek a parkba, a labdát is szoktam elgurítani, hogy mindig mikor odamegy hozzá a gyerek apja vagy anyja hogy eldobja, odébb gurítom.ezt megcsinálom 5-10 alkalommal, és olyan idegesek szoktak lenni, hogy ha tudja, elrúgja inkább a fenébe.

Sok ilyen kisebb nagyobb dolog volt, amire használtam.

Van itt olyan aki kicsit távolabb jutott a telekinézis gyakorlatában?


2021. júl. 10. 11:50
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

10-es!

Ha téged látnálak egy parkban a te biciklidnek nem csak gumiproblémái lennének...

2021. júl. 10. 16:03
 12/16 anonim ***** válasza:
91%

Szép kis kamu történet, de nincs benne semmi fantázia. Nagyon gyenge.


Szerintem csak túl sok stranger things-et néztél.

2021. júl. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Multkor a parommal szexeltunk eleg kemenyen, mikor kihuztam eszrevettem hogy "eltunt" a koton. Kerestuk, sehol nem talaltuk. Masnap indultam munkaba es a kocsim szelvedojen volt.


Kerdezo, ugye nem te miattad tortent?

2021. júl. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%
Ha igaz akkor rakj fel egy videót YouTubera majd pedig linkeld be.
2021. júl. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szia, én még kezdő vagyok, de gyorsan fejlődök. 3 kg a max amit fel tudok emelni és az is nagyon elfaraszt. A kaszinozas nem gáz, a kaszinók sem tisztességesek, de szegény bicosok mit ártottak neked? Nem olcsó a bicikligumi, úgyhogy ne játsszál velük!

Amugy azzal kísérletezek, hogy magamat reptetem és ez plusz egy képesség lenne, csak sajnos nehéz vagyok, de kis energiát tudok adni zuhanásnál és lassabban esek le legalább :)

2021. júl. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon rossz. Egy biciklikerék kicserélésre hatalmas energia. Meg kell keresni rá a pénzt, el kell menni, megvenni, aztán vagy másfél óra is beletelhet mire kicseréli. Ezt mind vissza fogod kapni, igen.

A kormányt ellökni nem para ha biztis vagy benne, hogy nem fog elesni.


Másokat idegesítesz. Persze az ő elméjük, ami nyomorék, de te ezt direkt rosszra használod. Mintha kínoznál valakit, csak mert van fájdalom érzete -> iszonyatosan nagy karma.

2021. aug. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!