Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Milyen este a temetőben lenni?

Milyen este a temetőben lenni?

Figyelt kérdés

2021. júl. 16. 21:19
1 2 3
 1/23 Grimfox ***** válasza:
92%

Egy gondozott, használatban lévő temetőben semmi különös. Ha nincs nálad világítás, kicsit fura a sok derengő sírkő, de csak ha eleve ijedős valaki, akkor félelmetes. Egy felhagyott, falu szélén, vagy attól távolabb eső temetőben már kicsit más a hangulat. Ezeket benövi a bozót, vagy erdő. Borzongatóbb, de még mindig semmi különleges nem érződik. Semmi olyasmi, ami nappal ne érződne. Ahol én jártam, ott még egy régi, romos kápolna is volt, amibe befészkelt a bagoly. Gimnazistaként kimentünk pár osztálytárssal, amikor a faluban voltunk terepgyakorlaton. Van egy hangulata a dolognak, de csak ha társasággal mész.

Használatban lévő temetőbe ne próbálj belógni éjjel. Büntetnek érte.

2021. júl. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%
Olyan, mint nappal.
2021. júl. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
96%

Hát én nemrég voltam, mert csak este értem rá rendbe tenni egy sírt.

Még jó h nem járt arra senki mert elég ijesztő látvány lehettem... Kiskapával négykézláb izomból vágtam ki egy paraj gyökerét, ami elég szívós volt és nagyon felidegelt. Aztán meg kézzel hánytam ki a földet h hozzáférjek a gyökérhez. Mindezt sietve mert már alig láttam vmit.

Amúgy én nem vagyok annyira félős. Akkor ott nem volt egyáltalán ijesztő a sötét temető.

2021. júl. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
96%
sötét.
2021. júl. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
75%
külterületen lévő temetőben csendes , belterületiben zajos
2021. júl. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Koplárovics Béci ***** válasza:
72%
Könnyebben rúgod le a sírkő szélét, úgyhogy ne papucsban menj.
2021. júl. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
84%
Hát innen a koporsóból elég nehéz megállapítani, hogy nappal van, vagy éjszaka. Talán onnan tudom hogy este van, mikor hidegebb van és nyüzsögnek a bogarak körülöttem.
2021. júl. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
94%

Nem vagytok semmik, hogy szinte nyaralni jártok a temetőbe...😶 Miért nem alszotok ott akkor minden nap...?

Elég szomorú éjjel egy temető hangulata, ha nincs kivilágítva. Maga a tudat, hogy itt több száz halott fekszik a föld alatt, ez mélyen lehangoló...

Belegondolsz abba, hogy egyszer belőled is ennyi marad: egy fejtámla, egy emlék. Átfut az agyadon az elmúlás gondolata.

Nálunk a temetőben vannak 1800 - as évek végi sírok is. Főleg ott kapott el ez az érzés, hogy milyen régóta halottak már.

Tiniként bementem egy barátommal a temetőbe este 10 - kor. Akkoriban még éjjelre sem zárták be a temetőt. Azóta már zárják.

Soha többet nem fogok ilyet csinálni... Nagyon rossz érzés volt az egész közeg éjjel...

2021. júl. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
76%
Most ott vagyok. Csepereg az eső. Nyugis.
2021. júl. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
86%
Nyugodt csendes sötét
2021. júl. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!