Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Régen egy koponya került a...

Régen egy koponya került a családunkhoz, amit azóta is őrzünk. Lehet a jelenlétének negatív hatása ránk?

Figyelt kérdés

2021. júl. 28. 20:03
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nem műanyag, sajnos.

Egyébként pont azért kérdeztem, mert azért történtek olyan dolgok, amiket nem tudok megmagyarázni. Például hangok, lépések zaja, szék tologatás úgy, hogy egyedül voltam otthon, és nyilván nem én csináltam, ajtó nyitódás hangja, majd amikor mentem megnézni, hogy ki jött, döbbenten vettem észre, hogy az égvilágon senki, és ez 10-15 éven át. Rémálmok üldözésről, rendszeresen.

Azért most kérdeztem cska meg, mert pár éve elköltöztem abból a házból, és a napokban jutott csak eszembe, hogy bizony azóta szűnt ez mind meg. Évek óta nincs egy rémálmom se, és nincsenek különös zajok, amiket már mondhatni megszoktam.

2021. júl. 29. 08:31
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Eltemetheted, senkit nem fog érdekelni, se a rendőrséget, se a múzeumokat. Mondjuk érdemes lenne tudni honnan szereztétek, mennyire régi. Egyik tanáromnak volt egy női koponyája, talán 15. század környékéről, nagyon jó bemutatódarab, sokkal jobb a műanyagnál szerintem. Én a helyedben egy rajz vagy egy biosztanárnak ajándékoznám. Nekem biztos jól jönne.

Amiket leírsz jelenségeket a házhoz kötöd leírásod alapján. Főleg, ha csak a polcon volt 10-15 évig és nem ti okoztátok a halálát, akkor rosszat biztos nem akar. Leginkább csak csont és a belső félelmeid miatt kötsz hozzá szellemtevékenységet. Vagy a lakással együtt járt a fura csont?

2021. júl. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Azzal, hogy kérdésed egyáltalán felteszed, bizonyítod, hogy rémálmaid félelmed kivetülései okozták.

Féltél a negatív hatásaitól, gyakran gondoltál rájuk ébren - aztán álmaidban előjöttek.

.

Véleményem azon kívül, hogy rendszeresen portalanítani és félteni kell a leeséstől, más negatív hatása nem volt és nincs.

2021. aug. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!