Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Létezik-e gondolatátvitel?...

Létezik-e gondolatátvitel? Van-e ilyen tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Egyszer megdõbbentő dolog tõrtént velem. Éjszakás műszak után a közért delikátesz pultjánál hosszú sor végére álltam be. Amíg várakoztam, magamban mondogattam, mit kérek. Még letten voltak előttem, amikor a pult mögött álló hölgy rám nézve megszólalt: kérjen blokkot a pénztárnál, kilencszáz forint! Tétován fordultam az előttem állóhoz: talán hangosan beszéltem? Meg sem szólalt - válaszolta az úr - én is meglepődtem. Hát még én - gondoltam. Szerintetek mi volt ez?

#hiszékenység #misztika #gondolatátvitel #Gondolat vevő vagy átadó #Kūlõnõs képességek
2021. aug. 7. 16:45
A kérdező szavazást indított:
Kūlõnös képességgel rendelkezőknél igen
Összehangolt két személy között igen.
Eléggé valószerűtlen
Egyáltalán nem, szamárság
19 szavazat
1 2
 1/15 anonim válasza:
67%
Én saját tapasztalatból tudom, hogy létezik. Amikor gyerekkoromban focilabdával lecírtam a lakásban a csillárt és láttam, hogy apám az ajtóból abban a pillanatban sarkon fordult, tudtam, hogy az van a fejében, hogy "na most hozom a nadrágszíjat és elverem ennek a büdös kölöknek a seggét!" Hát úgy is lett...
2021. aug. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Egy pont oda, nagyon szellemes válasz.😀
2021. aug. 7. 20:36
 3/15 anonim ***** válasza:
58%

Ha sok időt töltesz valakivel, egy idő után kiismered és kb betudod fejezni a szavait, ilyen létezik, vagy szinte ránézésre tudod a választ, mit akar stb., ennél több nem nagyon van.

Viszont már velem is megesett, hogy szóltak, hogy nincs több innivaló hiába kérek miközben én csak ületem kussba ><

2021. aug. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nyilván van ésszerű magyarázat a furának érzett dolgokra is, mégis elgondolkodtatnak a számomra észérvekkel meg nem magyarázhatók: vajon mindent tudunk a világról?
2021. aug. 7. 21:18
 5/15 anonim ***** válasza:
61%
4. erre nincs kapacitásunk és soha nem is lesz.
2021. aug. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nekem egész biztosan nincs, hiszen ehhez a kérdéshez az enyémnél tõbb tudás kellene.

🤔

2021. aug. 7. 21:26
 7/15 anonim ***** válasza:
42%
Holonok és végtelen tér és idő mindenhol.
2021. aug. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Máris eljutottunk oda, amire az előbb utaltam: fogalmam nincs, mi az a holonok.
2021. aug. 7. 21:41
 9/15 anonim ***** válasza:
68%
#hiszékenység Na ezzel meg is adtad a kérdésed komolyságát...
2021. aug. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
52%
8. mindig van egy kisebb egység és egy nagyobb egység is.
2021. aug. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!