Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Van itt olyan aki csinált...

Van itt olyan aki csinált gondolatátvitelt? Valakinek üzent valamit? Milyen eredménye lett? Hogyan és mit üzent neki?

Figyelt kérdés
2015. jan. 13. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Nem értettem az àlombeli üzit mert angolul duruzsolta :( csak a rendőrség amit megértettem mindenből..ezzel meg nem sokra megyek
2015. jan. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Volt, két éve, magammal együtt átvittem a gondolatomat a szomszédba, és ott megüzentem, hogy adja vissza az ollómat amit kölcsönkért. Az lett az eredmény, hogy vissza adta.
2015. jan. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Az öcsémmel szoktunk telepatikus kísérleteket végezni. Ha nyugodt és ellazult vagyok akkor elsőre kitalálom az általa gondolt 1 és 10 közötti egész számot vagy egy színt.

Egy másik ismerősömet meg megkértem hogy menjen át a másik szobába és a neki adott üres lapra rajzoljon egy tetszőleges síkidomot, én megpróbálom kitalálni és mire visszahozza a papírt arra nekem is le lesz rajzolva a papíromra amit ő kigondolt és lerajzolt. Az eredmény két egymás utáni alkalommal is döbbenetes volt, mert a két A4-es lapon nem csak egyezett a két síkidom, de a lapnak ugyanazon a részén helyezkedett el, ugyanakkora méretű volt és a háromszög esetén a száraik szemre azonosak voltak és az alapja is ugyanakkora szöget zárt be a vízszintessel. A másik eset kör volt, szintén azonos helyen a két papíron és azonos nagysággal. Pedig látszott is az illető szándékán hogy a papíron szokatlan helyen próbálta elhelyezni a kört.

Ezt a telepátiát úgy szoktam csinálni hogy ellazult állapotban vagy egyszerűen és számomra egyértelműen tudom mire gondol az illető. Vagy ha nem így akkor elképzelek a kezemben egy noteszt, akit kinyitok és az első oldalon ott van a válasz leírva vagy lerajzolva. Viszont a nyugodt állapotból kizökkenve nem mindig szokott sikerülni.

Ez a telepátia jól jött az egyetemi vizsgákon is. Sőt egyik tanárom be is vallotta hogy vizsgáztatáskor szokott telepátiával kísérleteket tenni, amiről én természetesen tudtam is mielőtt elmondta volna.

2015. jan. 14. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Bocs az elgépelésért: akit kinyitok helyett amit kinyitok.
2015. jan. 14. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%
A YouTube-on is fent van az a sorozat amiben Uri Geller utódját keresik. "A kiválasztott" volt a sorozat címe. Dany Blue lett a győztes. Abban megdöbbentőbb telepatikus dolgok is voltak. De épp olyan jó volt Luji vagy Cristian Panderra is. Tehát a 3. válaszban leírt példáimmal én csak kismiska vagyok.
2015. jan. 14. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Igen, létező technika....de kétélű fegyver, ha túl befogadó vagy, mindent - jót és rosszat - egyaránt kapsz, neked kell szelektálni, ha pedig küldesz, törekedj a jóra, mert akkor azt kapod vissza. Nagy hatalom ezzel élni, de visszaélni nem szabad vele :)
2015. jan. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én, nem szándékosan, ha pl: apukámmal az udvaron dolgozunk ő nindig fütyörészik valamit, én csak hang nélkül magamba és ha olyan számot játszok le magamba, amit ő is ismer, akkor egy pár mp. múlva ő is elkezdi ugyanazt ugyanabban az ütemben fütyülni de ha abbahagyom folytatja.
2015. jan. 16. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!