Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hangokat hallottam a temetőben?

Hangokat hallottam a temetőben?

Figyelt kérdés
Még gyerekkoromra emléksze mvissza, mikor sokat jártunk ki a temetőbe gondozni nagypapám sírját. Volt, hogy akár egyedül is kimentem, olyan 10 éves koromban. Sokszor volt, hogy egy bizonyos helyen, ahol vizet lehetett tölteni, mindig megszólított egy hang a nevemen. Sokszor hátra is néztem de semmi. A mai napig nem tudom ez mi lehetett. Nem hittem már akkor sem ezekben a dolgokban, szóval ezért is fura, mert nem voltam erre fogékony gondolkodásban. Kicsit olyan volt, mintha a fejemben szólna a hang de mégis hangosnak érződött, nagyon furcsa.

2021. aug. 30. 21:01
1 2
 1/13 anonim válasza:
62%
Skizofrén vagy?
2021. aug. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%
A démonok megtalálnak téged akár hol is jársz. Elöbb utóbb elkapják a lábadat és lehúznak a föld alá. Ha szabadulni akarsz fel kell keresned egy papot és meg kell kérned vegye le a rontást rólad.
2021. aug. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Akár a nagypapád is szólhatott neked szellemként, de lehet hogy tényleg démon volt. Egy szelleműző, szerencse nyakláncot nem ártana majd ilyenkor felvenni, ha mégegyszer mész.
2021. aug. 31. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért, de ha én trollkodni szeretnék élőben, pontosan ezt csinálnám. Kimennék este a temetőbe, és kisgyerekeket szólítgatnék a nevükön :)
2021. aug. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Fényes nappal történtek ezek.
2021. aug. 31. 09:38
 6/13 A kérdező kommentje:
A nevemet pedig akkor se tudhatná.
2021. aug. 31. 09:38
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

#6

És ha egy ismerősöd szívatott?

Vagy csak beképzelted...

2021. aug. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem szívathattak, mert sehol nem volt senki, és elbújásra alkalmas rész se volt sehol. Maximum az lehet hogy beképzeltem, vagy tényleg léteznek ezek a dolgok.
2021. aug. 31. 15:53
 9/13 anonim ***** válasza:
90%

Egy síremlék mögött is el lehet bújni akár...


De itt ha tényleg csak és kizárólag te voltál a temetőben, akkor a legesélyesebb a hallucináció. Főleg hogy minden ember hallotta minimum egyszer azt a hiedelmet, hogy szellemekkel van tele a temető. S ez tudat alatt előidézhet hallucinációkat is akár.

2021. aug. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Lehet. Bár nem tudom melyik a jobb vagy rosszabb, a hallucináció, vagy az, hogy esetleg van alapja a szellemeknek?
2021. aug. 31. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!