Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Egy kocsma „szelleme” arrébb...

Egy kocsma „szelleme” arrébb lök egy széket. A szellemek is ihatnak asztrálszinten? (Videoval)

Figyelt kérdés

Még a TV-ben (azt hiszem BpTv volt) kovács Magyar András főtáltos mesélte, hogy akik életükben nagy ivók voltak, nem tudták azt halálukban sem letenni.. Volt hogy elitta a bácsi az agyát és derílium közben költözött át a másvilágra, így nem is tudott róla, hogy már nem él. Annyira pityókás volt, hogy nem tudta szellemként elválasztani a világon a másléttől. Nem csoda beállva


Most hogy olvastam ezt a cikket, arra gondoltam, hogy egy alkoholista szellem hova is menne? Lehet beivott és lefordult a székről?


[link]



2021. szept. 9. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

"Annyira pityókás volt, hogy nem tudta szellemként elválasztani a világon a másléttől"


Hát, ha ez az állapot örökké tart akkor ideje nekikezdenem inni..de nagyon. :D

2021. szept. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Grimfox ***** válasza:
100%
A teozófia szerint vannak kísértetek, emberi árnyak, amik haláluk után is annyira vágynak az alkohol hatására, hogy itt maradnak, noha az őket éltető lélek már rég továbbállt. Amolyan ösztönlényként, egy élő árnyékaként. Vágynak az alkoholra, de nem tudnak hozzájutni, mert nincs testük, amivel ihatnának. Ezért olyan helyek környékén jelennek meg, ahol sok ember fogyaszt rendszeresen alkoholt. Például kocsmák. Itt az élő emberek mellé szegődnek, és a belőlük áradó bódulattal próbálják kielégíteni a vágyukat. Ismétlem, ez nem feltétlen valóság, ezt egy, a teozófia irányzatához tartozó szerzőnél olvastam.
2021. szept. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%

Igazi hívő volt életében, aki a kocsma ajtajában kifelé menet ezzel fordult vissza: "Azt HISZEM, megiszom még egy felest!"

Mivel teste nincs már, ezért inni sem tud, tehát "átmegy" dühöngőbe, széktologatóba. A totál részeget s ő löki az asztalhoz.

2021. szept. 10. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Voltam egy csajnál, aki gyógyítással foglalkozik (persze spirituális módon) állítólag látja a szellemeket is, de utóbbit nem veri nagy dobra, ha lát valakin hozzá kötődött, "energiaszívó" szellemet, akkor leválasztja róla. Hogy ez tényleg igaz-e, nem tudom, de érdekelt a téma, ezért elbeszélgettem vele arról, hogyan látja a szellemeket. Több érdekes dolog volt, amit mondott. Az egyik, amire emlékszem, hogy ha valaki pl. drogosan hal meg, akkor nem tudja magáról, hogy meghalt, hanem a másvilágon is kábulatban van. Ebből kiindulva, az alkohollal is biztosan így lehet.
2022. júl. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!