Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Félek, hogy raktak valamit az...

Félek, hogy raktak valamit az italomba, hogyan ne féljek?

Figyelt kérdés
Az írásomon nem biztos, hogy látszik, de szét vagyok teljesen csúszva. Itt fekszem a székben, zsibbad mindenem és nagyon részeg vagyok. Szenvedés a pötyögés, mindent melléütök és úgy kell javítani. Nagyon-nagyon rég óta nem ittam alkoholt, ma meg elmentem haverokkal inni. Két sör és 1 rövid után teljesen felfordultam. Teljes szétesés van, holnap meg reggel meló. Ennyitől nem kéne részegnek lennem, de most nagyon durva a helyzet. Csak azért írok helyesen, mert pirosan világít ha elcsesztem valamit, amúgy mindent félrenyomok. Szóval félek, hogy raktak valamit az italba. Természetesen ez egy irreális gondolat, de most ezen lovaglok.

2021. szept. 1. 22:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Probalj megnyugodni es haza menni valahogy
2021. szept. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Valaki vigyen haza vagy az ügyeletre. Az ügyeleten nem fognak megróni, ők azért vannak, hogy segítsenek.
2021. szept. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Már itthon vagyok, hazafele nem volt semmi bajom, csak dülöngéltem picit. Viszont az előbb bealudtam 10 percre a gép előtt.
2021. szept. 1. 22:22
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon régen ittál akár lehetsz simán részeg is, akárhogy is ott vannak a barataid figyeljetek az allapotod ha nagyobb gáz van segitseget hivtok
2021. szept. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ha benyalsz valami partidrogot, akkor konkrétan nem vagy magadnál. a telefont se tudtad volna a kezedbe venni, a szemedet se tudtad volna kinyitni
2021. szept. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, hazaértél rendben, bármi is volt (szerintem csak túl sok alkohol) ki fog ürülni a szervezetedből és nem lesz semmi bajod.
2021. szept. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én néha napján sörözni szoktam. Mondjuk megiszom 2-3 sört + hozzá egy 2dl Hubertust kólával. Volt olyan, hogy nem ittam 1-2 hétvége között, és konkrétan egy sört megéreztem, és a másik két sörtől, tehát összesen 3-tól rendesen becsiccsentem, és még a Hubit fel sem bontottam. :'D


Én sem hinném, hogy be gináztak volna vagy valami. Az eddig olvasottak alapján az például ki üt teljesen. Szarok ezek a party drogok. De akkor tényleg nem lettél volna képben, én is úgy gondolom. Szerintem csak rendesen megártott neked a pia.


De most már nyugi, otthon vagy! Pihenj, mély levegő, és lazulj el. Holnapra kutya bajod nem lesz! Jobbulást!

2021. szept. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pl ha nem ettel, ugyanannyi alkohol sokszorosan hat.
2021. szept. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

+1 a 8-nak!


Ha étgyomorra iszol, akkor hamarabb, és jobban meg üt. Nem beszélve arról, hogy a gyomornak káros, és a májnak pedig alapvetően nem tesz jót az alkohol. Ahogy a kávé és energiaital sem jó étgyomorra, például. De azokat még jobban elviseli a szervezet, mint az alkoholt, hosszabb távon.

2021. szept. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!