Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Történt velem egy fura,...

Történt velem egy fura, számomra félelmetes eset. Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
Szóval idősotthonban dolgozom, mint gondozónő. Volt ott egy aranyos néni, aki sajnos a napokban meghalt. Az én műszakokban. A néni demens volt, amikor etettem, mindig szoktam simogatni a fejét, az arcát. Ő nem kommunikált soha, de mindig szeretettel nézett rám. Halála előtti napon éjjel az ágyam mellett "megjelent" csak ilyen ködös, emberi alakban. Az arcát nem láttam, de tudtam hogy ő az. A fejével bólintott, mintha köszönetett mondott volna nekem, és eltünt! Hogy lehet ez? Hiszen akkor a néni még élt! Másnap halt meg ott voltam vele. Talán már félig a túlvilágon lehetett? Miért nem féltem,hiszen én rettegek a para dolgoktól.Hogy lehetett ez?

2021. szept. 22. 18:53
1 2 3
 1/21 Grimfox ***** válasza:
100%

Ha a történet igaz, akkor a néni már napokkal korábban megkezdte a haldoklást, és amikor megjelent, már csak gyenge kötelék fűzte az élethez. Épp csak a teste vegetált még. Ilyen esetekben a haldoklás akár hetekig is eltarthat, de napokig szinte mindig. Lassan legyengül, abbahagyja a kommunikálást, utána az evést, végül már csak alszik, és meghal. Ebben a történetben ez nem történhetett meg mind, mert gondozás alatt állt. A gyengülése azonban lejátszódott, csak nem feltétlen tudta tudtotokra adni.

Azért nem féltél, mert semmi ijesztő nem volt benne, nem volt ártó szándék, éppen ellenkezőleg.

2021. szept. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos hetek óta épült le, egyre jobban. Utolsó napokban már nem is evett. Sajnálom őt nagyon:(
2021. szept. 22. 19:44
 3/21 A kérdező kommentje:
Tudod mi az érdekes? Tudtam, hogy a bólintása köszönetet és hálát jelentett. Én nagyon félek a paranormális dolgoktól, de most nem féltem, sőt kimondott békét éreztem.
2021. szept. 22. 19:46
 4/21 Grimfox ***** válasza:
100%
Mert ő is azt érzett a hála mellett. Nem kísértet volt, ami szevedés miatt ragadt itt, hanem egy haldokló ember, aki gondolt rád, amiért jó voltál hozzá.
2021. szept. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon rendes ember vagy , aki önzetlen mások iránt.

Nekem azért egy picit ijesztő a dolog , nem lehet hogy ez járt a fejedben és félálom volt vagy hasonló ? Nem kérdőjelezem meg amit mondtál.

2021. szept. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Jó érzés volt igen. Sajnos, másnap délután 2-kor meghalt, pont dolgoztam akkor, ez is érdekes. Az az igazsághoz tartozik,hogy rajtam kívűl sajnos nem nagyon szerette senki, mert sokat kiabált,és szinte állandóan sírdogált. Nem tehetett róla, hiszen demens volt szegény.
2021. szept. 22. 20:24
 7/21 Grimfox ***** válasza:
100%
A demencia az agyát érintette, ezért a szelleme nem tudta kifejezni magát a testén keresztül, és nem is úgy észlelte a környezetét, ahogy kellett volna. Amikor a testtől végre elkezdett szabadulni, valószínű annyi emléke maradt meg az utolsó időszakról, hogy te igyekeztél jó lenni hozzá.
2021. szept. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
95%
Akkor ez mondhatni különleges kapcsolat volt , te voltál vele a legmeghittebb kapcsolatba
2021. szept. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
92%
Ki tudja, a lélek merre járkál, amíg gazdája a testében van.
2021. szept. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
96%
Amikor már ilyen vékony szál köt valakit az élethez, hogy szinte élet-halál között van, szerintem megtörténhetnek furcsa dolgok. Nekem azzal a személlyel volt hasonló tapasztalásom, akivel titokban szerettük egymást. Nagyon beteg volt, haldoklott és sajnos nem tudtam már meglátogatni, de egy levelet eljuttattam hozzá. Aznap még egyszer képben volt. Utána éjjel aludtam és arra ébredtem, hogy hallom a hangját,a jellegzetes torokköszörülését(a betegség a hangjât vette el). Zene szólt, míg aludtam, így vakon rányomtam a telefonra, hogy hallgasson el, mert hallani akarom a hangját, bár fizikai képtelenség, hogy mellettem legyen. Akkor hirtelen a zenéim közé bejött a kedvenc száma, pedig én nélküle sose hallgattam, a címét, előadóját sem tudtam, sose kerestem rá és ő sem az én telefonommal. Sokáig be akartam magyarázni, hogy olyan okosak ezek a telefonok már, hogy azt is bedobják, amiket mások mellettünk hallgatnak, de nem tudom. Mindenesetre döbbenetes volt, azóta hiszek benne, hogy mégis van ilyen, hogy üzennek, utolsó erejükkel azoknak, akik közelállnak hozzájuk.
2021. szept. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!