Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Kislányom egy csúnya bácsit...

Kislányom egy csúnya bácsit lát, hogy kezeljem ezt az egészet?

Figyelt kérdés

2 hónapja költöztünk egy új albérletbe, és a kislányom aki most lesz 3 éves, eddig 2x látott egy csúnya bácsit aki ment ki a bejárati ajtón, és mondja hogy fél, meg engem kérdezget hogy elment e már. Én nem féltem először egyáltalán, de most már kicsit parázok. Azt mondta piros ruha volt rajta. Múltkor egy barna ruhás nénit látott a nappaliba. Másnál volt hasonló?

Semmi olyat nem néz soha a tvbe. Meg ez hirtelen jön neki, és néz egy pontra.

Okos értelmes gyerek.

Mit csináljak?

Olyan írjon már csak aki hisz a szellemekben. Köszi


2021. okt. 28. 16:33
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
88%
Én annyira nagyon nem hiszek szellemekben, de ettől biztosan összeszarnám magam, és azonnal költöznék.
2021. okt. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
80%
Hiszek benne. De végül is kit csinálnál? Emiatt költöznél?
2021. okt. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
98%
Gyerekkoromban nálunk is lakott egy feketekalapos bácsi akit mi gyerekek láttunk, tisztán emlékszem is rá, mindig a galéria alatt ült. Akkor tűnt el amikor a földszinti lakás padozata alól elvitték a háborús hullát. Ezt anya csak később mesélt el.
2021. okt. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
84%
Vannak szellemgyógyászok és azt hallottam le lehez 'kódolni' a házat, hogy ne tudjanak bemenni.
2021. okt. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
80%

Én is szoktam arra gondolni, hogy mennyi szellem és angyal lehet vajon a szobában. A gyerek, macska, vagy drogos látja őket, felnőtt már nem, mert megtanultuk nem látni.

Szerintem nem fognak sok vizet zavarni a holtak.

2021. okt. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
98%
Mikor öcsém kicsi volt, egyszer megkérdezte anyukánkat, hogy "Az a kisfiú miért sír?", miközben csak ők ketten voltak a konyhában. Ez az után volt, hogy az unokatestvérünk elhunyt.
2021. okt. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
97%
Vagy kéne egy tisztító rituálé vagy el kéne költözni, ha már "erőszakossá" válna a bácsi. De ha nem csinálnak semmi olyat, akkor szerintem mindegy és megszokja.
2021. okt. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
98%

Ha van rá pénzed, hívj halottlátót.

Egyébként nem hiszem, hogy ártalmas a bácsi, mert azt te is megéreznéd.

2021. okt. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 SZücsöm ***** válasza:
63%

5 Ha léteznek szellemek akkor se látják őket a gyerekek. Max egyes gyerekek. A drogosok se látják őket. 1. Ez egy elég tág fogalom. Nem mindegy hogy kávét,meszkalint,kokaint vagy lsd -t szed az ember. Valamitől HALLUCINÁLSZ valamitől nem de az csak hallucináció.


Az meg hogy a macskák mit látnak és mit nem elég nehéz kideríteni tehát maradjunk annyiban hogy igen létezik 1 ilyen babona de a fekete macskáról is létezik. Ennyi erővel a csirke vagy a csimpánz is láthatja a szellemeket.

2021. okt. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
98%

Kishúgomra vigyáztam egyszer, mikor már nem laktam otthon, és ő is latott egy csúnya, gonosz nénit, azt mondta hogy hiányzik az egyik karja és nagyon fél tőle, elmondása szerint épp mögöttem állt :D

Hát én is eléggé beparáztam, de ahogy idősödött, már nem látta többet.

2021. okt. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!