Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csúnya a kislányom! Hogy...

Csúnya a kislányom! Hogy lehet ezt elfogadni?

Figyelt kérdés

Imádom öt! Ö a mindenem! Nem tervezett baba, de attól még örömmel vártuk. Viszont teljesen az apja fèrfias vonásait örökölte. 21 hónapos most. 2 cm rövid tüsi haja van,születése óta ilyen, nem sokat nött ,eröteljes, markàns férfias arca. Van fülbevalója, és igyekszem öt szoknyás ruhákba öltöztetni, de valahogy nem is àll olyan jól rajta. A férjem sem egy jóképü macsó, de nem ez külső alapján választottam öt.

Reméltem, hogy az én génjeimet örökli. Hosszú szőke, egyenes hajam, kèk szemem van.

Annyira irigylem a többi anyukát, akinek szép kislánya van, coffos, fonott hajjal, tündèri arccal. Rossz anyának érzem emiatt magam, hogy nehezen tudom ezt elfogadni.

Szerintetek fog ez majd változni? Volt esetleg más is igy?


2014. jún. 11. 14:26
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
52%

Most komoly?

Tőlem aztán kapafoga és szétálló füle is lehetne a lányomnak, akkor sem nevezném csúnyának.

Vak nem vagyok, látnám, hogy nem szép, de mivel a sajátom lenne, meglátnám benne a szépséget.

Amúgy meg önmagához képest még sokat változhat.


Most próbáltam komolyan válaszolni, de nagyon remélem, hogy a kérdésed nem komoly.

2014. jún. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
72%
És a férjedet szereted?
2014. jún. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
67%
nem hiszem, hogy változna. De azért gondolj bele: ha te, aki szereted lecsúnyázod, más mit fog rá mondani?? Amúgy a fiús csajok is lehetnek szépek.
2014. jún. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
75%
belonkelnél egy képet arról a "csúnya" gyerekről?
2014. jún. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
70%
Egy kèpet szívesen megnéznék a kicsiről!! Nem hisz hogy csúny lenne minden gyerek szép és neked is megkéne látnod benne. Én tutira veszem hogy szép kislány!!!32hkm
2014. jún. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
89%

Ne irigyelj senkit, csak légy boldog vele! Szeresd, imádd, és örülj neki.

Még rengeteget változhat is. Egyébként meg a szépség egy nagyon relatív dolog, és nem függ tőle a boldogság.

Ráadásul egészséges, és ez a lényeg!

Egy kevésbé szép baba is tud csuda édes lenni!

2014. jún. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem a gyerekeddel semmi baj nincs. A baj a fejedben van, érdemes lenne meglátogatni egy pszichológust. A gyereked úgy tökéletes, ahogy van! Nem olyan, mint te elvárnád? Attól még tökéletes. Csak az a baj, hogy már 21 hónaposan elérhetetlen elvárásokat támasztasz vele szemben és ebből később még nagyobb gondok szoktak lenni. Tedd a helyére a dolgokat. A gyerek nem dekorációs kellék, aki jól mutat a kezünkben a játszótéren! Egy másik ember, saját vonásokkal, tulajdonságokkal. Ő elfogad téged ilyen tökéletlennek feltétel nélkül, ezt érdemelné tőled is.
2014. jún. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
85%

Nekem az unokahúgom tiszta apja. Erős, fiús vonásai vannak, és még most is kevés haja van 2,5 évesen.

Én viszont imádom. A kis lelke annyira édes, hogy minden nap meglátom benne a szépet.

2014. jún. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
79%

És tehet róla szegény, hogy így született?!



Egészséges, nem? Ez a lényeg!

2014. jún. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
63%
Aki lehord, amiért azt mondod rá, hogy csúnya, az menjen valahova. Attól, hogy az anyja vagy, nem nőtt össze a szemhéjad, meg lehet ítélni, hogy szép vagy csúnya. Nem mindenki "az enyém a legszebb a világon" anya. Kíváncsi vagyok a kislányodra, kérdező. Egyébként még rengeteget fog változni, és még ha karakteres is marad az arca, előnyére válhat.
2014. jún. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!