Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ki tapasztalt már megmagyarázh...

Ki tapasztalt már megmagyarázhatatlan dolgokat a lakásában?

Figyelt kérdés
Mindenre próbálok racionális magyarázatot találni, történtek mindig furcsa dolgok, de biztos ismeritek az érzést, amikor nem tudjátok elmondani senkinek mert hülyének néznek... Ha van valami amit magadban tartottál, itt szívesen olvasnám, vagy akár privátban is :)

2021. dec. 9. 02:27
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Én egyszer a párom ágya mellett láttam egy fekete, arc nélküli csuklyás alakot, de csak pár másodpercig. Amikor észrevette hogy őt nézem, a plafon felé lassan felszállt, mint egy sötét köd. Eltünt. Azóta csak kislámpa mellett alszom, mert félek. A másik most történt pár napja, éjjel kopogtak az üveg bejárati ajtón, a fiam is hallotta a másik szobából. Két éve halt meg anyukám, lehet ő volt.
2021. dec. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Gombanyo12 ***** válasza:
78%
Jó pár évvel ezelőtt amikor kórházban voltam, az egyik betegtársam panaszkodott, hogy a folyosó ablakon kinézve a kórház másik épületének ablakában lát egy ijesztő alakot egy nagy kutyával, ráadásul hajnalban a mi szobánk falán is látta, és ő fél a kutyáktól... Ráadásul az egész szoba tudta, hogy olyan szinten rossz a szeme, hogy még a WC ajtót sem találta meg szemüvegben sem. Nagyon furcsáltam a dolgot, viszont tudtam, hogy kit kell kérdeznem. A kapott válasz és a védő-szentem segítségével sikerült eltávolítanom a rossz lényt aki/ami hátráltatta a gyógyulásunkat is. Másnap a szobatársunk már megnyugodott és nem félt semmitől.
2021. dec. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Hogyan kérdezted meg? És-

Mit kellett tenned, hogy eltünjön?

2021. dec. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!