Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mivel magyarázzátok Roy Walsh...

Mivel magyarázzátok Roy Walsh képességeit?

Figyelt kérdés

A közel három éven át tartó kutatás bebizonyította, léteznek olyan parajelenségek, melyekre a tudomány nem talált választ. Ennek legjobb példája Roy Walsh esete, amit a tudósok csak "Walsh jelenségként" emlegetnek.

A kutatásban összesen 3035 alanyon vizsgálták Walsh parapszichotikus képességeit. A kísérleten résztvevők kezet fogtak a vizsgált személlyel, aki minden erejével negatív érzéseket próbált nekik átadni. Az eredmény drámai fordulatot hozott a tudományba, nagy fejtörést okozva a kutatóknak, a kísérleten résztvevők 94%-ánál ugyanis nagy mértékű egészségkárosodás lépett fel a kutatást követő 168 órán belül.

A kutatókon kívül a jogászoknak is törniük kell a fejüket, ugyanis most, hogy ez a parapszichotikus képesség bizonyítást nyert, a törvényhozók már azon gondolkodnak, hogyan és milyen eszközökkel tudnák tiltani az ilyen jellegű képességek használatát.


2022. febr. 6. 21:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%

Ugyan azt kérjük, mint a többi hasonló kérdésednél.

Forrás, link, DOI szám. Addig csak random írott szöveg egy random helyen, amivel nem kell foglalkozni.

2022. febr. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Egy bizonyított kutatási eredményt másoltam be.
2022. febr. 6. 21:54
 3/25 anonim ***** válasza:
98%
Oké, én meg kérem a forrást mert addig nem hiszem el, hogy létezik. Ilyen szöveget én is tudok írni arról hogy napi két kiló gyilkos galóca elfogyasztása a klónozás alapja, de nem lesz igaz, amíg nincs benne a peer-review rendszerben.
2022. febr. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
4 - De ezt nem én írtam, ez kutatàsi eredmény.
2022. febr. 6. 21:58
 5/25 anonim ***** válasza:
93%
Teljesen mindegy, mennyit bizonygatod, amíg nem adsz forrást nem kell és nem is szabad megfontolni sem, igaz-e.
2022. febr. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Ott a leíràsban!
2022. febr. 6. 22:01
 7/25 anonim ***** válasza:
98%

A leírásban nincs forrásmegjelölés. Sőt, a tudományos eredményekre szakosodott keresők, de még a Google sem találja sem roy walsh parapszichopatikus képességekkel rendelkező alanyt, sem az állítólag híres walsh jelenséget. Sem ezt a kutatást.

Ez azt jelenti, ha létezik is, soha senki nem ellenőrizte. Vagyis ez nem tudományos cikk.

2022. febr. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
8 - Ez tudományos. Attól, hogy a blikk nem írta meg, még tudomànyos.
2022. febr. 6. 22:05
 9/25 anonim ***** válasza:
96%
A blikk nem tudományos oldal XD
2022. febr. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
95%

Nem, nem az. Ha lehozza a Nature, vagy akár csak valami parazita szaklap, érdemes lesz vele foglalkozni.


Plane hogy ennek a forrását sem vagy hajlandó megosztani, mint a boszorkányos és agykontrollos kérdésednél.


Komoly tudósok amúgy nem Blikket olvasnak. Komoly emberek egyáltalán nem olvasnak Blikket és hasonló szemetet.

Az, hogy erre hivatkozol, csak azt jelenti, fogalmad sincs a tudomány működéséről.

2022. febr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!