Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Egy gyakorlott látó segítségét...

Egy gyakorlott látó segítségét szeretném igánybe venni. Hogyan tudnék ilyet találni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Igazából nem vagyok kezdő látó, de gyakorlott és magas szintű egyáltalán nem vagyok.


Keresek egy embert, akivel régebben egy kis ideig empatikus kapcsolatban voltunk.


Most eljutottam odáig, hogy érzem amikor hétköznaponként megy munkába és megy haza munkából, de szeretném egy gyakorlottabb, nagyobb hatalommal rendelkező segítségét igénybe venni.


Nagyon fontos lenne, hogy ezzel a személlyel megtaláljuk egymást, mert együtt erősen a közt szolgálnánk.

Ezen felül igazából bármre hajlandó vagyok egy segítő embernek cserébe pár apró adatért, akár még pénzt is adnék, bár tudom, hogy az egyáltalán nem motiváló erő.


Ha te tudnál segíteni, vagy tudsz valakit, aki tudna, vagy ha ismersz közösséget, weboldalt, ahol tudnék találni valakit, aki képes segíteni, kérlek írj a válasz alá, vagy privátban és cseréljünk elérhetőséget


Előre is köszönöm.



2022. márc. 5. 09:45
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Szemészet
2022. márc. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

Már látja, hogy szükséged van rá, már keres.

Várj addig, amíg felhív telefonon.

2022. márc. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!