Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi okozhatja a megmagyarázhata...

Mi okozhatja a megmagyarázhatatlan dolgokat?

Figyelt kérdés
A házunknál időnként különös dolgok történnek. A teraszon ki van feszítve egy vaslánc, azon vannak a cserepes akasztós virágkaspók felakasztva. A legnagyobb szélben sem esnek le. Nyáron egy szélcsendes napon az egyik leesett. Gondoltam, letört az akasztó, de nem. Egy pici puffanásra mentem ki, és közvetlen a lánccal egyvonalban volt, a padlón. A másik dolog még furcsább. Szabadon van a kutyánk általában, de a szomszédban idegenek dolgoznak, így arra az időre hogy ne tomboljon a kerítésnél, megkötöttem. A lánc a nyakán egy karabínerrel lett összefogva, amit nekem sem egyszerű kinyitni. Másodjára szabadult ki belőle úgy, hogy a karabíner mint ha kinyitották volna, elengedte a láncszemet. Ezt a kutya nem tudja kinyitni.
2022. márc. 19. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Lehet para jelenség is. Nem halt meg az elmúlt 1-2 évben rokon, ismerős? De lehet idegen szellem is, aki régen ott élt, azon a telken, csak másik házban. Lehet, nem tudott átmenni a fénybe, és ott bolyong már akár 100.éve is.
2022. márc. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A kutyát ezek szerint egy holt lélek engedné el?
2022. márc. 19. 17:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Még az is lehet.. 😑
2022. márc. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azért nem ártana megfigyelned, hogy mi történik.

Ez a kutyánál megoldható.

2022. márc. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tényleg magyarázatot vársz tőlünk a megmagyarázhatatlanra?
2022. márc. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5/ Kíváncsi voltam, mások találkoztak-e már ilyesmivel, esetleg megfejtették-e a jelenségek okát.
2022. márc. 20. 14:59
 7/8 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ezeket nem könnyű megfejteni, mivel előszeretettel történnek olyankor, mikor épp senki nem figyel.

A virágcserép tehát hogy esett le? Semmi nem volt eltörve rajta? Olyan volt, mintha csak leakasztották volna?

Nos a karabinerre azért lehet racionális magyarázat. A kutya a lánccal együtt húzza rángatja. Lehet, hogy neked nehéz kinyitni, de használat közben viszont más,erőviszonyoknak van kitéve és mégis kioldódik valahogy.


Nálunk is voltak furcsa esetek. Esett le festmény, fuggonykarnis úgy, hogy a kampó a helyén maradt, tehát minthaleemelte volna róla valami és a festmény nem leesett, hanem inkább elrepült.

Vagy például az alommal teli macska wc megtett kb 2 méter távot L -Alakban, hogy aztán a cipöspolcba csapódjon. A macskám nincs még 3 kg sem, nyeszlett kis tápos macsek, az alommal teli fedeles macska wc kb 5 kg. Máig nem tudom elképzelni a macskámrol, hogy tudta volna keresztül tolni húzni az előszobán és még keresztbe is fordítani. Valahogy nem életszerű. Meg amúgy sem szokott azzal az alkalmatossággal játszani.

Na és még sorolhatnám...

2022. márc. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7-esnek! A virágcserépen semmi sem volt eltör e. Azóta is fent lóg, miután visszaakasztottam. A karabíner nem nyílik ki attól, ha a kutya rángatja, nem beszélve arról, hogy mivel csak bünti céljára volt használatban, a kutya nem is rángatta. Sértődötten egy helyben állt, az orra a földet érte, farka behúzva. Aztán egyik pillanatról a másikra egyszer csak szabad lett...

Újabb eset volt, a mai napon. A mosógép magától elindult. Majd besz@rtam ijedtemben, mert brutálisan beteg csapágyas hangon elindította magát. Ki akartam kapcsolni, de a gombokra nem reagált. Ki kellett húznom a hálózatból. Mivel sosem volt eddig ijen hangja, beraktam egy mosást, majd elindítottam. Akkor a megszokott hangon elindult.

2022. máj. 21. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!