Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi lehetett ez, szellemek?

Mi lehetett ez, szellemek?

Figyelt kérdés
Arra mentem haza ma, hogy a konyhában az egyik szekrény ajtaja nyitva volt, és egy pohár onnan kiesve a földön volt összetörve. Senki másnak nincs kulcsa ide, az ajtó zárva volt, földrengésről nem tudok, de ha az lett volna, akkor nem csak 1 pohár törik össze, valamint ez a szekrényajtó félig volt csak nyitva, ami még inkább furává teszi a dolgot, mivel ez magától be szokott csapódni, nem lehet félig nyitva hagyni. Egyszerűen nem találok magyarázatot a dologra, állatok nincsenek a házban, semmi nyom nincs ott, és betörő se lehetett, mert semmi nem tűnt el. Szóval most kicsit félek, szellem lehetett..? Ha igen, akkor ezzel mit akart vajon..?
2022. nov. 2. 18:49
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Attól még lehetett betörő, ha nem vittek el semmit...
2022. nov. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
Hadd valaszoljak egy kerdessel: miert nem veszed szamba elobb a normalis valaszokat a hulyesegek helyett?
2022. nov. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Grimfox ***** válasza:
100%

Megeshet, hogy a pohár nekitámaszkodott belülről a szekrényajtónak, és idővel a szekrény lassan kinyílt, ahogy a pohár tolta, mindaddig, amíg a pohár ki nem tudott csusszanni a résen.

A földrengést valószínű megérzed, ha elég erős, hogy poharakat verjen le, de ha egy nagyobb teherkocsi megy el a ház közelében, az is elég keményen meg tudja remegtetni a ház szerkezetét. Régebben, amíg jártak erre ilyenek, nálunk is leestek apró dolgok, amikor egy kamion elment a ház előtt, pedig az úttest több mint 20 méterre van a ház első falától.

2022. nov. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1: zárva volt minden

2: milyen normális válaszok? Mondj egyet.

2022. nov. 2. 19:11
 5/10 A kérdező kommentje:
3: hogy támasztódik neki a pohár? És a szekrényajtó nehezen nyílik, egy könnyű pohár nem nyitja ki, főleg úgy, hogy nem is tud magától nekidőlni az ajtónak. Én mindenképpen szeretnék valami normális magyarázatot erre, mert nem akarok ezen parázni, hogy mi okozta ezt, de egyszerűen nem találok magyarázatot.
2022. nov. 2. 19:13
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyébként most kipróbáltam, nekitámasztottam egy poharat belülről a kérdéses ajtónak, meg se moccant. Még én is nehezen nyitom ki, mert ilyen fura, ha nincs teljesen nyitva, akkor becsapódik erősen. Nem tudom mi a neve ennek, elég régi bútor egyébként, szóval ha csak 1 centire is kinyitom, olyan erővel csapódik vissza, ha elengedem, hogy elég nagy hangja van. Szóval ezt nem lehet résnyire kinyitni.
2022. nov. 2. 19:19
 7/10 Grimfox ***** válasza:

Attól dőlhet neki a pohár, hogy rosszul lett berakva a szekrénybe, például. Attól pedig kimozdulhat, ha például amikor elmentél, kicsit erősebben csuktad az ajtót, és a szekrényajtót valamiért nem csuktad be rendesen. A teherautós lehetőség is hasonlóan működik. Ezen kívül nem nagyon jut eszembe más, mert fogalmam sincs, milyen a házad elrendezése, a házszerkezet állapota, és hogy milyen környezetben van.

Azt érdemes tudni, hogy a kísértetek, és hasonlók nem igazán tudnak fizikai hatást kifejteni. Nincs fizikai testük, amivel hathatnának a fizikai világra. Csak a határterületeken tudnak valamennyire kapcsolatba lépni a fizikai világgal, mint például az elektromágneses tereken keresztül, ezért fordul elő, hogy EVP-t rögzítenek, vagy kamerával felveszik őket. Ha tényleg valami szellemről lenne szó az esetedben, azt már régebbóta éreznéd, nem egy ilyen eset hívná fel rá a figyelmedet.

2022. nov. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Oké, remélem, hogy nem valami paranormális dolog, de még valamit nem tudok felfogni: ez az ajtó két féle képpen marad egyhelyben, vagy akkor ha teljesen csukva van, vagy akkor ha teljesen nyitva. Ha kicsit is a kettő között van, becsapódik magától. Mikor hazaértem, félig volt nyitva.. hogy? Hozzáértem, egyből becsapódott.

Másik dolog, nem tudom hogyan lehet egy poharat rosszul berakni egy szekrénybe. Vízszintes polcok vannak benne, nincs semmi dudor, egy vízszintes felületre képtelenség rosszul letenni egy poharat.

Mindegy, biztos hogy van valami logikus magyarázat. De azért szerintem nagyon fura történés ez.

2022. nov. 2. 19:38
 9/10 Grimfox ***** válasza:
100%
A saját szokásainkból indultam ki. Elég kicsi a poharas szekrényünk, és annyi a poharunk, mint égen a csillag. Ezért eléggé tömve van a szekrény, és néha egymásra pakoljuk a poharakat. Ilyen esetben könnyen kibillen a pohár. De a leírásod alapján te nem így pakolsz, szóval ez az opció nem valószínű.
2022. nov. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#7

Nagyon is tudnak azok tárgyakat mozgatni, legfőképpen azokat amikkel valamilyen dolguk van. Ha szellem volt akkor segítséget keres de nem tudni mit akart a pohárral. Ha lesz még valami azon gondolkozz miben akar segítséget kérni.

2022. nov. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!