Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehetett? Léteznének ilyen...

Mi lehetett? Léteznének ilyen kopogó szellemek?

Figyelt kérdés

Pár napja történt, hogy este olyan 21:00 fele már mentünk aludni, és én még telefonoztam mikor a fürdőszobából ami a szobám mellett van nem messze, nagyon erős és hangos kopogást hallottam mintha valaki verné az ajtót. Még fel voltam, nem aludhattam, ezt biztosan tudom szóval erről szó sem lehet, körülbelül 10percig ment az, hogy valaki veri az ajtót. Ki nem mertem menni, mondom majd holnap megkérdezem a többieket. Reggel amint felkeltem mentem is a családomhoz és mikor megkérdeztem mindenki furán nézett rám, hogy ők nem hallottak semmit. Egész nap hangokat hallgatattak meg velem a házban, hogy nem e azt hallottam, de nem, ez nem a ház zaja volt. Azóta is nagyon zavar a dolog, nem megy ki a fejemből, és csak arra tudok gondolni.

Előre is köszönöm ha valaki tudna segíteni. 17/L



2017. júl. 19. 08:38
1 2
 1/14 anonim válasza:
24%
NEM LÉTEZNEK SZELLEMEK!
2017. júl. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem éppen a szellemekre gondolok, csak logikus választ keresek, ilyen válaszokra pedig nem vagyok kíváncsi..
2017. júl. 19. 09:29
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem lèteznek szellemek!
2017. júl. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem léteznek szellemek. Csak hallucináltál.
2017. júl. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 thoomas26 ***** válasza:
73%

Vannak olyan, a fizikai testük halála után még a túlvilágra át nem kelt szellemek, akik különböző hanghatások kifejtésével a frászt hozhatják a még itt élőkre. A tudatunk is létrehozhat hasonló, általunk valóságosnak ítélt élményeket. Igaz, az normális esetben nem valószínű, hogy tíz percig is eltartana.


Tehát amennyiben minden más racionális, hétköznapi magyarázat biztonsággal kizárható a kopogásra, akkor igen, lehet szellemi tevékenységre gyanakodni. Ha mindennek lesz még folytatása, akkor érdemes a dologgal komolyabban foglalkozni.

2017. júl. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Tàrsas hàz?mert ha van közvetlen szomszed akkor nagyon csaloka lehet a hanghatàs!Esetleg kintről is jöhetett vagy csalàdtag is zöröghetett csak màshol.Meg kellett volna nézni.vagy éjjel törtent mikor mar mindenki aludt?persze lehetett szellem is.Bàr bizonyos elmeletek szerint fiatal egyének maguk is előidézhetnek hasonló jelenségeket nem tudatosan.
2017. júl. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
20%
A szellemek a vidéki kislányok agyszüleményei, utolsó. Tehát nyilván nem társasházról beszélünk.
2017. júl. 20. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
45%

Nyilván van rá értelmes magyarázat. Valószínűleg egy Portegheist vagy más néven kopogó szellem volt az. Csak segítséget akart kérni Tőled. Ha bántó szándéka lett volna akkor már nem élnél. Bár az agresszív kopogó szellemek is csak átrendezik az .... egész házat. Lényeg az hogy ez az entitás erőszakos halált halt és nem jutott át a túlvilágra.

A te segítségedet akarja hogy oltalmat kapjon és békére leljen. Az utolsónak meg azt üzenem, hogy nem tudom hogy mondjuk Dorothi az Óz a Nagy Varázslóból szellemeken fantáziál volna. De szerintem a teveli Juli néni kislánykorában ezzel sem foglalkozott. Remélem tudtam segíteni kedves kérdező. Ne aggódj nem lesz bántódásod. :)

2017. júl. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egy általunk olykor-olykor megetetett kóbór macska kezdte el tépni-rángatni az ajtót egyik éjjel, hátha kinyílik. Majdnem becsináltam. Ő csak emlékezett rá, hogy az ajtón túl kaja van, márpedig éhes volt... :)
2017. júl. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

5-ös,8-as és 9-es, köszönöm szépen a válaszotokat :) , macska nem lehetett mert emeletes házban lakunk és fent van a szobám, akik alul laknak (nagyszüleim) nincsennek itthon.

8-as, "erőszakos halált halt" ha volt ilyen a családban akkor lehetséges lenne, hogy ő volt?

2017. júl. 20. 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!