Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Néztem tegnap este szellemidéz...

Néztem tegnap este szellemidézéssel, szellemekkel, creepepastákkal kapcsolatos videókat és furcsa dolog történt. Mi lehetett?

Figyelt kérdés

Én 90%-bam biztos vagyok benme, hogy csak beképzeltem, de ott van még 10%. Kicsit félek. Tudom aki ilyedős ne nézzen ilyen videókat, de nem vagyok ilyedős. Horror filmeken néha csak nevetek, de most tényleg nagyon meghijedtem.

Igazából csak az történt, hogy valami hangok hallottam a konyhából, kimentem, de amikor elindultam leesett a falamra szöggel feltakott dísz pentagram. Tudom nagyob dologra számítottatok, de csak ennyi történt.

Szerintetek is csak beképzelem.



2015. jún. 2. 18:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Egyszer éjszaka voltam moziban és a "Pokolba taszítva" nevű horrort néztük meg. Mivel nem sokan voltunk, szinte senki, ezért voltak olyan részek, amiket nem bírtam ki röhögés nélkül. Nagyon durva volt. Nem tudom miért.


Félelmet a Parajelenségek című film váltott ki belőlem. Egyáltalán nem volt ijesztő meg jó film, de utána rosszul éreztem magamat. Tudtam, hogy mese és nincs mitől félni, meg gondolatban nem is féltem. Csak az érzés átjött.


Nem kell félned.

2015. jún. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Én is valahogy így érzek, de nem vagyok benne biztos, hogy véletlen.
2015. jún. 2. 18:30
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért az érdekes, hogy pentagram van a szobád falán :D
2015. jún. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Miért érdekes?
2015. jún. 2. 19:08
 5/14 anonim ***** válasza:

90%beképzelted

10%félelem,fáradtság

Ha nem félsz és nem leszel fáradt akkor nem fogsz beképzelni semmit és akkor semiröl sem lesz szó.

2015. jún. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Missi_Key ***** válasza:
100%

valszeg beképzelted..

DE

szög... rögzítsd úgy hogy véletlenül ne eshessen le, nézd végig ugyanazokat, uabban az időpontban.

ha megint leesik aggódhatsz.

2015. jún. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#6 rendben, kipróbálom.
2015. jún. 3. 20:49
 8/14 A kérdező kommentje:
Megcsináltam azt amit valamelyik válaszoló írt... Szöggel feltettem ugyanoda a falra és szögestűl kiesett. Pedig jól rögzítettem, de még mimdig nem hiszem, hogy lenne itt valami bár ez kicsit fura.
2015. jún. 4. 16:22
 9/14 Missi_Key ***** válasza:

talán kérdezd meg ki van ott, mit akar...esetleg valami ouija táblával vagy csak simán...

biztosan jól rögzítetted?

2015. jún. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen biztos. Megpróbálom megkérdezni.
2015. jún. 6. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!