Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Tárgyak mitől tudnak maguktól...

Tárgyak mitől tudnak maguktól elmozdulni,ha senki nem ér hozzá?

Figyelt kérdés

Este vacsoráztunk a férjemmel, az asztalon volt egy lábos, benne egy fém merőkanál.

Konyhapultra raktunk pár dolgot amit össze akartunk vágni még a vacsorához, amikor egy fémes karistoló hangot hallottunk.

Egyszerűen a szőr feláll még a karomon is ha rá gondolok.

A lábosban lévő merőkanál, ide-oda apró mozdulatokat tett, majd egy hirtelen mozdulattal körbefordult a lábosban.

Én sikítottam egyet és ösztönösen befutottam a szobába, most se értem ilyen hogyan tud megtörténni.

Férjem is megijedt láttam rajta, azonnal kidobta a lábos kajával együtt az udvarra.

Aki ért ezekhez a dolgokhoz, vagy találkozott már hasonló jelenséggel írhatna hogy ez miért történt?

Neten kutakodok most elég sok fura dolgot találtam ezzel kapcsolatban.


2022. nov. 17. 23:40
 1/8 anonim válasza:
51%
Poltergeist,démon simán lehet
2022. nov. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Poltergeist jelenségről én is olvastam most.

De elég durva hogy élőben láttam egy ilyen jelenséget.

Őszintén remegek még most is hogy ezt átéltem.

Ott történt előttünk, valahogy felfogni sem bírom.

2022. nov. 17. 23:48
 3/8 Lucifer-666 ***** válasza:
66%
Félelem.
2022. nov. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Megkeverte a halott nagymama, szerinte kevés volt benne a só.
2022. nov. 18. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29%
Sosem értettem, az ilyen jelenségek miért váltanak ki rettegést.
2022. nov. 18. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
9%

Ez még akàr sima fizika is lehetett. Mondjuk, ha egyenetlen volt a felszíne, amin a merőkanàl alja pihent, tehát a merőkanàl elcsúszott az ételben és amiatt történt a mozgás, ezt viszonylag logikus magyarázattal gondolnám, vagy észrevétlenül kicsit meglökhettétek az asztalt.

Ezos nézőpontból, lehetett spontán telekinézis is, amit ti magatok váltottatok ki valahogy.

2022. nov. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban volt alkalom, hogy láttam embereket akiket a szüleim nem és azok is mozgattak tárgyakat, legfőképpen azokat amikkel akartak valamit vagy kötődtek hozzájuk.
2022. nov. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es!

Ez hogyan történt, mik voltak ezek?

2022. nov. 19. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!