Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Az normális ha meg mozdult az...

Az normális ha meg mozdult az a babám halott nagymamámtól kaptam?(nem vagyok kis baba csak ez az utolsó emlékem tőle) Egyik nap az ágyon hagyom aztán már este az ágy mellet találom fekve és egész nap senki sincs otthon én érek haza legelsőnek.

Figyelt kérdés

2021. márc. 26. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ mennyire teszed közel az ágy széléhez.
2021. márc. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha közel van, akkor lehet racionális magyarázat is rá, mert lehet pl. hőtágulásra is kisebb mozgás, vagy ilyenek.
2021. márc. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora az a baba?
2021. márc. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Két kérdéssel lennebb van egy hasonló kérdés, oda is válaszoltam. lehet paranormális dolog is. Ugyanis a tényleg létező Annabelle baba is mozgott magától. Persze, egyáltalán nem ugy néz ki, mint a filmben.
2021. márc. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam rendszeresen borulnak a tárgyak, mégse gondolom, hogy szellemek lennének. Szerintem csak nem emlékszel rá, hogy másképp hagytad.
2021. márc. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%
Mire vagy igaziból kíváncsi? Szellem döntögeti-e? Mivel nem léteznek szellemek, így ezt az esetet kizárhatjuk.
2021. márc. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
De de, léteznek szellemek, más síkon lévő entitások. Én sem hittem benne, baromságnak gondoltam, addig amíg nem történtek érdekes dolgok. A baba hogy volt az ágyon? Le tudott onnan esetleg könnyen gurulni vagy esni?
2021. márc. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kisérleteznék vele, minden nap más helyre raknám és figyelném hogy hol lesz mikor megérkezem.
2021. ápr. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!