Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Paranormális tèmában milyen...

Paranormális tèmában milyen kérdéseket tennétek fel egy kutatónak?

Figyelt kérdés

Most kezdem írni a tanulmányomat az elmúlt 4 év kutatási anyagából. A fejezeteken töröm a fejem, s mi az, a leginkább érdekli a téma iránt érdeklődőket, szellemekben/démonokban hívőket. Szeretnèk egy hiteles, izgalmas, olvasói figyelmet végig fenntartó

érdekes tanulmányt írni. Várom kérdéseiteket. Köszönöm!



2022. nov. 22. 10:32
1 2 3
 21/23 Grimfox ***** válasza:
Szerintem ezt a témát érdemes lenne kutató pszichológusokkal, pszichiáterekkel, és fizikusokkal együtt feldolgozni, mert a pszichológusok, pszichiáterek az emberi tényező, az elme oldaláról tudják szemlélni a kérdéseket, míg a fizikusok a jelenségeket tudják elemezni. Emellett ők esetleg mérési módszerekkel, és műszerekkel is hozzájárulhatnak a kutatómunkához. Sajnos ehhez majdnem biztosan kellene egy mecénást is találni, aki finanszírozza a kutatás anyagi szükségleteit. De ha csak önkéntes alapon, a meglévő eszközökkel, és adatokkal dolgoztok, három különböző terület szakértői már csak össze tudnak hozni valamit. Amit olvastam a témában, ott általában elkülönült tudóscsoportok vizsgálódtak. Matematikusok(hobbiból), fizikusok, és a pszichológia kutatói. Viszonylag ritkák voltak a nagyobb, átfogó kísérletek, és megfigyelések.
2022. nov. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Noormális Margit? Szellemek hogy létezhetnének már? Vagy azt gondolja valaki, akárki, hogy szabadon járkálhat egy lélek a Földön? Hát hogy járkálhatna már egy lélek ide-oda, hát hogyan de nem is lehet! Értse már meg, fogja már fel végre, hogy nincs olyan, hogy szellem.
2022. nov. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Kértem, laikusok ne irogassanak. Te sem az eszedről vagy híres. Rád is küldtem egy szellemet. :))
2022. nov. 30. 20:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!