Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Legdurvább paranormális,...

Legdurvább paranormális, természetfeletti élmény kinek mi volt?

Figyelt kérdés

Nemrég mosogattam el,néztem a párommal a tv-t.Furcsa zajt hallottam a konyhából.Kimentem megnézni nem akartuk elhinni.A csurgatóban két tányér magától mozgott.Egyre erősebben, majd egyszerűen még látni is durva volt, a két tányér kirepült a konyha közepére és összetört.

A kutyánk már előtte egy órával a mosogatót nézte és nyüszögött.

Azóta ugat és morog a mosogató felé,közelébe nem mer menni.

Mi volt ez?

Vagy mitől van ilyen jelenség?


2022. ápr. 18. 22:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
39%
Hozzám ért egy lány
2022. ápr. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
18%

A.) Olyan trauma ért, hogy nem emlékszem rá.


B.) Minden éjjel, amikor mindenki alszik két zsák csontot kell lecipelnem a szemeteskukákhoz. De volt már, hogy a folyóig kellett elrángatnom mezítlàb és pizsamában. Volt, hogy esett vagy a lábamig sem láttam a ködben...

2022. ápr. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
96%
Nekem egyszer olyan volt,h normalis időben indultam dolgozni.8ra jártam. Van egy felbehagyott épület az út mellett. Mindig 7:15 magassagaban értem oda, ahogy aznap is. Felhívtam a kolléganőm, ki lesz az első paciensem, milyen kezelése lesz, majd letettem. A következő pillanatban az volt a furcsa, hogy megint tartok a befejezetlen épület felé, de csörög a telefon és a kolléganőm kérdezi mikor érek már oda mert 15 perce dolgoznom kellene már. Elveszett az életemből egy teljes óra. És nem tudom mi történt ez alatt az idő alatt.
2022. ápr. 19. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
13%
#3 az ufok vittek el, vagy beteg az agyad.
2022. ápr. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%

#3 as hallottam hasonlót, hogy buszsofőr levezetett egy szakaszt időre és mikor megnézte hány óra van fél órával hamarabb volt mint mikor elindult.(pontosan nem emlékszem, de még dúrvább eset volt)

Azt hiszem sok ilyen story van érdemes neten utánanézni.


Én még arra tudok gondolni, hogy pl. vezetésnél nagyon jellemző, hogy az egy berögzült automatizált cselekvés szerint megy főleg ha minden nap ugyanarra mész pl. mint a buszsofőrök vagy te munkába. És mivel ez automatizált nem tudatosan irányítod, hogy mi történik, és mivel nem tudatos bejöhetnek hibák amiket nem veszel észre. Persze ez még nem magyarázza meg teljesen de lehet köze a dologhoz.

2022. ápr. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
67%

volt h este ettem sültkrumplit. elötte mindent elmosogattam s azt az egy tányért is elakartam mosni amiben a sültburit ettem.

hirtelen úgy éreztem h nem vagyok egyedűl. egyedűl éltem akkoriban egy kis panelben. rákérdeztem h van e itt valaki. mert sok alvásparalízisem is volt már stb. hirtelen olyan volt mintha egy fekete harisnyát húztak volna a fejemre és totál kába lettem. alig tudtam mozogni s beszélni. szépen beszéltem hozzá. láttam h végog fel vilt kapcsolva a villan,de a harisnya szerűségtől alig láttam. bementem a szobába s megkérdeztem: kérdezhetek valamit?

erre a fejem magától lassan finoman nemet mozgott. nem ért hozzám senki s semmi.


sok ilyesmi volt. mindíg szépen beszélj, még akkor is ha nagyon dúrva dolgok történnek.

az idegeskedés, félelem, ingerlékenység, kiabálás, fenyegetés, káromkodás csak ront a helyzeten.


többször szépen mond h távozzon, mert ti nem tudtok vele normálisan kommunikálni, nincs számára itt semmi.

a kutyátok fél és nektek fontos a kutya és a saját nyugalmatok.

a kutya az olyan veszély jelzésére van ott, amit ő is s ti is láttok és felfogtok. a kutya családtag.

szépen kérjétek h hagyja aba a tányér tördelést s egyéb ijesztgetést, mert mindez az entitást minősíti, lealanyítsa stb.

ha egypárszor még van ilyen, akkor le kell sz@rni.

a kutyát sem szabad egy ideig ott tartani.


egy pohár sós vizet hagyjatok a helyiség közepébe vagy négy sarkaiba. a szoba négy sarkaiba egy-egy egész szárított babérlevél és boróka bogyó.

ti fürödjetek le egypárszor sós vízben vagy ami jobb és nem szárít ki a szódabikarbónás víz.

a kutyának is sokkal jobb ha szódabikarbónában fürdetik, mert az nem tartalmaz vegydzereket. nézz csak utánna h a hajat is tisztítja és ki is próbálhatod.

1kg étkezési szódabikarbónát szoktam venni a bioboltokban 600-800ft-ért.


sós víz, babérlevél, borókabogyó tippeket Pál apostol keresztesi varázskönyvéből valók. hirtelen nem tudom a könyv nevét, talán Ars Paulina.

2022. ápr. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Azta nagyon durva dolgokat írtatok.

Nekem is volt régebben több ilyen paranormális esemény, amit átéltem, de ez a mostani annyira durva volt és sokkoló, hogy nem tudtam mit kezdeni az élménnyel.

2022. ápr. 19. 12:59
 8/21 anonim ***** válasza:
62%

uccsó vagyok. volt h az ablakomon négy darab hat ujjas lenyomat volt. sokáig azt hittem h kívűl van s h egy madár lenyomat. lusta votam letakarítani, barátaimnak is mutattam. aztán mikor elkezdtem letakarírani s jobban megnéztem. hát belűl volt s valóbab kéznyomat. este egy négy karú lány volt nálam. elég ijesztő volt, de nem bántott.

mindezt lekameraztam, de mindig lekamuzták. mára pont ezért nincs meg. van egy progi ami visszahozza a törölt dolgokat. de... inkább vagy elhiszi nekem ezt valaki vagy nem.


ha többször vannak ilyen dolhok akkor jobb felszentelni legalább a házat.

amióta a testvéremmel élek nem volt ilyesmi. de ha te nemcsak egyedül vagy s vannak ijenek...hát sztem azért csináljatok valamit, nehogy rosszabb dolgok történjenek.


minimum egy éjjellátó kamera.nekem 2 van.

amúgy nem szeretik ha kamerázzák.

2022. ápr. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%
#8 aha persze jó nagy kamu. Csinálsz egy videót egy ilyen esetről, és törlöd mert nem hittek neked. Nagyon reális.
2022. ápr. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
33%

nem érdekelsz. aki hiszi az higyje, aki nem azt lesz@rom.


akkor hozom vissza a videót, ha majd fizetnek is érte.

2022. ápr. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!