Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hisztek a paranormális jelensé...

Hisztek a paranormális jelenségekben?

Figyelt kérdés
2010. okt. 2. 20:51
1 2 3
 1/21 anonim válasza:

Aki hisz benne az emelje fel a kezem.... tartja a mondás..

Én szkeptikus vagyok, de nem tartom kizártnak.

2010. okt. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
59%
én vmilyen szinten hiszek bennük mióta lépéseket hallottam itthon pedig csak anyu meg én voltunk itthon, és anyu még aludt akkr 1000% meg más dolgok is voltak már, szal hiszek
2010. okt. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
én még nem tapasztaltam hasonlót, messziről jött ember azt mond amit akar, tehát nem.
2010. okt. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán nem.És aki ilyenekben hisz az primitív és hiszékeny.Semmi bizonyíték nincsen ilyen marhaságokra csak 10-15 perc alatt elkészíthető homályos videók képek meg szavak.
2010. okt. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
11%

Aki előttem írta azt a lépéseket hallott otthon dolgot tipikus példája a primitívségre.

Nem az esemény forrását keresi meg vagy elfogadja, hogy nem tudja honnan jön a hang hanem paranormális eseménynek hiszi.Én is szoktam hallani dolgokat mégsem hiszem hogy szellem vagy a halott nagyi járkál a házban istenem, hogy lehet ennyi primitív ostoba ember a földön.

2010. okt. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
82%

lasz írója 50%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:55


Attól, hogy te nem hiszel ezekben, lehet, hogy más hisz benne. Nem kell emiatt primitívnek és hiszékenynek hívni az embereket! A vallásos emberekről is így beszélsz, vagy csak ebben a témában mondod ezt a hívőkről? :O

Viszont előttem szóló igazat mondd. Bár szerintem neki se kéne primitívnek nevezni az embereket. Kinek a pap, kinek a papné. Van aki keres valami reális magyarázatot, van aki pedig abban szeretne hinni, hogy halál után is van valamiféle lét

2010. okt. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
18%

utolsó,neked nem tűnt fel hogy az előtted lévő két hozzászólást ugyanaz az ember írta? jézusom,és még te érvelsz amellett hogy ne nevezzen másokat primitívnek.

amúgy teljesen adom,amit írt,baromság az egész.

és ha már említetted,a vallásról is ez a véleményem, 1000 évvel ezelőtt még megértettem hogy elhiszik az akkori 'ősemberek',de hogy ma..

na mindegy. písz

2010. okt. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

én úgy tartom, nincs természetfeletti, de vannak olyan dolgok, amiket még nem tudunk magyarázni, és kívül esnek a leírt természettudományos tételeken.

Idővel majd bővül a tudásunk, és a természettudományos szabályainkat is újra fogjuk értelmezni, újra fogalmazzuk, és közelebb kerülnek a tényleges természeti szabályokhoz.

Ekkor biztos lesz sok dolog, amit ma boszorkányságnak hiszünk, de akkor már természetes lesz, és biztos lesz sok minden, ami akkor is megmagyarázhatatlannak tűnik majd. :)

Ez a gondolat evolúciója :D

2010. okt. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
hát én 13 vagyok(nemtom miért írtam:D), nem mondom hogy nincsenek ilyen 'univerzális' dolgok, de azt sem mondom hogy vannak. léteznek véletlenek, de semmi nincs ok nélkül :D de hogy a kérdésre válaszoljak: nem hiszek benne, és sztem is elé nagy baromság az, hogy hangokat hallasz otthon és azt hiszed hogy kíséertet
2010. okt. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
19%

A Biblia szerint ténykérdés, hogy léteznek ilyen jelenségek, viszont csakis, kizárólag negatív következményei vannak az ezzel való foglalkozásnak, és nem egy öngyilkosság lett a vége... Rengeteg csalás is kapcsolódik hozzá (pl. a Fox testvérek esete Amerikában, vagy sok u.n. "spiritiszta szeánsz").

Egyszóval: nem érdemes még a tájára sem menni ilyen dolgoknak. Ezen kívül nagyon rossz irányba fordítja a gondolkodásunkat is!

Üdv!

2010. okt. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!