Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mik lehetnek ezek? Bővebben lent

Mik lehetnek ezek? Bővebben lent

Figyelt kérdés
először is...disszociatív személyiség vagyok,gondolom tudjátok mi az,2 énem van csak "szerencsére"...szóval,azzal kezdődött,hogy álmomban nagyon sokszor látom a jövőt,és mindig beteljesedik amit megálmodok...aztán,mint ha valahogy kapcsolatba tudnék lépni más emberekkel,olyan módon hogy hallom a gondolataikat,és ők is az enyémet...már nem egyszer történt ilyen is...nem rég pedig olyan történt,hogy mint ha szellemeket idéztem volna meg álmodás közben...unokatesóméknál voltam,álmodtam,és reggel az egész család(kivéve engem) arról számolt be,hogy iszonyatos rémálmaik voltak,a kettő kisebb unokatesóm ráadásul sírva ébredtek...aztán,a nyár vége felé arra lettem figyelmes,hogy mintha "vonzanám" magamhoz a dolgokat,vagyis ilyesmi dolgok...például,amikor még suliban egyszer a lámpa felé nyúltam,egyszer csak kiégett(ennek először nem nyílvánítottam jelentőséget,csak a többi dolog után)...itthon ez még kétszer előfordult,és ha nagyon koncentrálok egy tárgyra az el kezd mozogni...azóta is tartanak ezek a dolgok,és már nagyon félek magamtól:S:S kérlek segítsetek!
2010. okt. 10. 19:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

-_-

ha lenne is inkább, a jó oldalát nézd.

2010. okt. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
itt találtam ezekhez hasonló kérdéseket...kérlek,segítsetek:S
2010. okt. 10. 19:54
 3/15 A kérdező kommentje:
jó,van jó oldala is...csak kicsit hát...rossz így élni...hogy szinte senki nem tud mellettem aludni,sorban rontom el a tárgyakat a puszta jelenlétemmel,stb...
2010. okt. 10. 19:55
 4/15 anonim ***** válasza:

hogy mozognak a tárgyak:O?

nem raksz fel videot: L?

2010. okt. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de muszáj ezt mondanom: Érdekes. Tudom,nekem érdekes neked ijesztő. Hány éves vagy? És mióta van 2 éned?
2010. okt. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
3 éve vagyok disszociatív...trauma miatt alakult ki és 15 éves vagyok
2010. okt. 10. 20:13
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem képzelődsz? Rokonok, barátok nem mondták még, hogy élénk ha fantáziád?
2010. okt. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
nem,egyáltalán nem képzelődök,van pár szemtanú is ezekre a dolgokra...meg ugye az álmok akik átélték...
2010. okt. 10. 21:36
 9/15 anonim válasza:
szerintem picit eltúlzod, habár én is éltem már át különös dolgokat, például megéreztem dolgokat (pl.: ülök reggel a buszon, gondoltam rá hogy de jól esne mondjuk egy pizza és mikor hazaértem, azzal jött anyum hogy pizzát akar csinálni mert gondolt erre) most ez a példa elég primitív volt de ilyen hasonló dolgok történtek velem, vagy hogy megérzem ha figyelnek mert bambulok előre, megfordulok és pont egy illető szemébe nézek, aki engem figyelt :S vagy volt egy nagyon furcsa érzésem neten, hogy írhatna már vissza 1 ismerős vagy mintha írt volna, rámentem az adatlapjára és pont 5mp-e írt vissza, de előtte nem jelezte a számláló hogy írt ÉRDEKES
2010. okt. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

20:05-ös vagyok. Azt tudom tanácsolni,hogy ne félj magadtól,inkább tanuld meg használni a képességedet ha lehetséges. Vagy ha nem hiszel az ilyen dolgokban akkor menj el egy orvoshoz. De ne félj annyira,az álomból valóság velem is előfordult nem egyszer.

14/L

2010. okt. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!