Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Spirituális élményként átéltél...

Spirituális élményként átéltél már repülést (vagy vmi hasonlót)?

Figyelt kérdés

persze drogok nélkül gondoltam....és az ego leküzdése álltali megvalósításra gondolok,nem kamu dicsekvésekre.kiváncsi vagyok...

egyik régi vágyam a repülés:-)

gúnyolódók nyugodtan írjatok,úgyse reagálok rá.


2010. okt. 10. 19:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Álmomban már volt olyan, hogy repültem.
2010. okt. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
75%

Igen, és ez meglehetősen gyakori élmény. Nem véletlenül.

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__alomfejtes__917546-f..


Szerintem ez egy emlék, ami nem törlődött ki teljesen a "kötelező" felejtéskor (születés előtt). Ugyanis az igazi énünk természetes képessége a repülés. Majd idővel rájössz hogy így van és a kedves kételkedők is.

2010. okt. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én azt álmodom nagyon ritkán, hogy zuhanok.

Repültem is, egyetlen egyszer az nagyon valóságosnak tűnt.

Azóta sem felejtettem el, ez az álom maradt meg bennem a legmélyebben.

Aki gúnyolódik ezen, nem egy spirituális lélek.

Ezt el kell fogadni.

Sok ilyen ember él közöttünk. :(

2010. okt. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én még sosem repültem álmomban sem... Ez inkább tartom különösnek, mint hogy akárkivel ez előfordul.
2010. okt. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ritkán szoktam repüléssel álmodni. Legutóbbi ilyen álmomban a tanyánk (Havonta egyszer szoktunk kijárni a családdal.) melletti földúton sétáltam, szép, napos idő volt. Egyszercsak elkezdtem futni, közben minden ugrással egyre magasabbra emelkedtem, de utána újra visszazuhantam a földre, majd a legközelebbi ugrással a fák fölé emelkedtem, a lábomat magam előtt tartva kinyújtva tartottam a legközelebbi földetérés pontja felé. A legnagyobb "ugrás-repüléskor" átrepültem az egész tanyát, de érdekes módon mindig a földútra estem vissza. Nagyon jó érzés ezt álmodni. És érdekes, hogy olyat soha sem álmodok, hogy tartósan, hosszabb ideig repülök.
2010. okt. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
már elég rég álmodtam azt hogy repülök, de nagyon jó érzés volt
2010. okt. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

én is állandóan repülök álmomban.

változó hogy éppen, mivel, mikor, hogy, kivel stb.

2010. okt. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is álmodtam már jópárszor repülést... Van, hogy csak emelkedek fel... Volt már olyan is hogy ugrottam aztán fejebb voltam megin ugrottam aztán fent maradtam xĐ Volt már ilyen nem tom hányszor de nagyon fura volt... Végülis ha ezt álmodja valaki, akkor tényleg átéli. Mert teljesen mind1 hogy álom vagy valóság akkoris megtörténik veled mert beleéled magad!
2010. okt. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2010. okt. 13. 14:34
 10/13 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Örülök, hogy ilyen szép számmal megerősítették a 2.-ként tett állításomat ("ez meglehetősen gyakori élmény").

Arra lennék kíváncsi, hogy akik lepontoztak, milyen elméletet tudnak előadni erre az élethű és nyilvánvalóan gyakori jelenségre.

2010. okt. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!