Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért várom még mindig 5 év...

Miért várom még mindig 5 év után is a halott férjem haza?

Figyelt kérdés
35 voltam mikor meghalt.A belsőm szereti még nagyon és nem tudom mással el képzelni az életem. Ez szerintetek normális dolog?
2011. márc. 20. 16:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne normális... Az már más kérdés, hogy ez lehet, hogy örökre szól... Nem tudhatod, hogy kilábalsz-e belőle. Részvétem.
2011. márc. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
normális,biztos nagyon nehéz lehet elengedni.de majd el fogod tudni.
2011. márc. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:

Jó olvasni, h vannak még ilyen nők, akiknek a férjük halála után nem az az első, h bepasizzanak.

Van olyan nő ismerősöm, akit épp akkor hívtak fel a kórházból mikor a szeretője kefélte.

2011. márc. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Ezt egy pszichológustól kellene megkérdezned.


Sokszor van hogy egyszerűen önmagunk miatt nem tudjuk elengedni, és bele kapaszkodunk valami filozófiába.

De lényegében azzal, hogy eltávozott, a mindenség részévé vált, egy lett az összes létezővel, veled is.

2011. márc. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is 35 voltam, amikor a férjem a szemem láttára halt meg.

A körülmények miatt én sohasem vártam haza, tudtam, hogy meghalt. A te esetedben valószínűleg "csak" hozták a hírt, így a tudatod nem akarja feldolgozni az esetet.

A gyász 6 hónap, esetleg 1 év a pszichiáter szerint, akihez párszor elmentem. Az 5 év kicsit soknak tűnik nekem, szakemberhez kellene fordulnod.

Persze vannak emberek, akik lassabban emésztenek meg mindent, lehet, hogy te ilyen vagy.

Én már az elején tudtam, hogy nem akarok egyedül maradni, de nem nagyon találok senkit gyerekkel, csak olyat akit el kellene tartani meg kihasznál.

Pszichiáter javasolt inkább mint pszichológus a te esetedben.

2011. márc. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 tetris ***** válasza:
100%

A gyász egy nagyon nehéz lelki munka, amelynek megvannak a speciális lépcsőfokai. A jelek szerint ez a folyamat nálad valahol elakadt. A továbbjutásban pszichiáter tudna segíteni. Ha öt év elteltével még mindig nem tudtad elengedni a párodat, akkor most már szakmai segítségre lenne szükséged.

Részvétem!

2011. márc. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részvétet. Én is láttam a férjemet halottam és tudom nem jön haza, de mégis várom.Mielőtt meg halt azt mondta,ha már ő nem lesz mindig emlékezzem és reméli senkit nem fogok úgy szeretni mint őt.Attól tartok ezért is nincs és nem találok ("helyette") senkit akivel megoszthatnám a még maradandó életem.Beszéltem már szakorvosokkal is ,de nem lett jobb.Én csak szeretném ha még szeretnének, olyan nagy kérés ez az élettől?
2011. márc. 20. 18:59
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ez egy kicsit önző volt tőle.

Ne feledd el, emlékezz a szép időkre, de keresd meg a saját boldogságod, akár egy másik férfi oldalán is. Ne éld az általa sugallt fél életet.

Hidd el, ez nem árulás.

2011. márc. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

"Mielőtt meg halt azt mondta,ha már ő nem lesz mindig emlékezzem és reméli senkit nem fogok úgy szeretni mint őt."


ra válasz.


Sajnálomk, hogy ezt mondta. Nagyon meg kell gondolni, hogy szeretteinknek miket hordunk össze a halálunk előtt.

Sokan az utolsó szavakba kapaszkodnak.

Sajnos nem tett veled túl jót, hogy ilyeneket beszélt.

Akit szeretünk azt nem hagyjuk szenvedni, azt akarjuk, hogy boldog legyen velünk vagy nélkülünk.

Ha hiszel a szellemvilágban és a halál utáni életben, akkor el sem tudom képzelni, hogyan lehet új életet kezdeni.

Egy materialista gondolkodásmód mellett könnyen elvágnád a múltat, de még így is megteheted. Fordulj esetleg megbízható médiumhoz és üzenj általa a férjednek, hogy nem akarod megcsalni, de így egyedül szenvedés az életed és új életbe fogsz.

Ez talán még jobb megoldás mint a szakorvos, persze csak első körben.

2011. márc. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elengedni, mást is szeretni fogsz, de nem úgy, mint őt, mert egy másik ember eleve.
2011. márc. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!