Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Érzések nélkül hogyan lehet élni?

Érzések nélkül hogyan lehet élni?

Figyelt kérdés

Pár éve kezdődött. Régen tudtam szeretni, voltam szerelmes, éreztem érzéseket de ahogy egyre több csalódás ért egyre inkább érzéktelenedtem.Voltak rendőrségi ügyeim. Köztük emberrablásos, és sok más. Nem én raboltam hanem engem.

Volt olyan barátnőm akiről fél év után derült ki hogy prosti. 8 barátom halt meg különböző okokból kifolyólag.

(drog,baleset, gyilkosság) Apám nincs. Kórházba dolgoztam a pszihiátrián , betegszállítóként és hullaszállítóként.

Ma ott tartok hogy egyátalán nem érzek semmit. Már több mint 4 éve nincsenek érzéseim. Sem anyám felé , sem senki felé. Olyan mint ha csak úgy volnék , mint egy robot és végzi a dolgát. elfelejtettem milyen érezni. nem tudom hogy tudok e még érezni valaha. Lányoknál sem nyitok , mert nem mozgat meg egyik sem.Nem vagyok együtérző és nem is sírok. Vajon van megoldás ? Vagy ne törődjek vele


2010. okt. 16. 23:20
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
96%
Dolgoztam pszichiátrián, hullaszállítóként betegszállítóként. Nem is csodálom, hogy megvásultál ettől a munkakörtől, helyesebben immunissá váltál, mert olyan közegben voltál, ahol a beteg emberek csak negatív energiát sugároztak feléd. Nem beszélve a holtakról. Kezdjél szépen más életformát kialakítani magadnak. Menjél el pszichológushoz, és mond el ezeket a dolgokat, milyen munakehelyed volt. Kiket veszítettél el. A te életed eddig csak a gyászról szólt. Gyere ki az alagútból a fény felé, lásd meg az élet értelmét. Ne add fel, nagyon nehéz, de ne add fel.
2010. okt. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:
Most lehet röhögni fogsz, de anyám pasija pszihológus,már nem ott dolgozom. Most a hadseregben vagyok szélsőséges alakulatban. Voltam dokinál nem segített. Nem tudott egy csepp érzést sem kihúzni belőlem. Pedig akartam.
2010. okt. 16. 23:48
 3/50 anonim ***** válasza:
92%
szoktál beszélgetést kezdeményezni? mert már az is egy érzésnek számít, hogy nyitsz mások felé.
2010. okt. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:
nem nagyon. csak akkor beszélek ha muszáj
2010. okt. 17. 00:24
 5/50 anonim ***** válasza:
87%
uhh ez télleg kemény dió.. :s
2010. okt. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
Legelső voltam.Hallod akkor neked valamilyen légióban kellene szolgálnod, ott vannak ilyen kemény fazonok.
2010. okt. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
73%

hát sztem is amolyan immunissá váltál, máskülönben be is kattantál vna ilyen munkakör mellet, h hullaszállító, sztem én egy napot nem bírnék ki ilyet csinálni, pedig nem vagyok annyira érzékeny vagy valami.

Mondjuk ismerem, h milyen ez, mert mind a két szülőm sajnos súlyosan beteg, régebben, persze elég fölkavaró volt, amikor kórházba kerültek, mentőt kellet hívni......mostanában már, ha mentőt kell hívni, akkor olyan rutinszerű dolog, utána simán csinálok akármit, másnap meg megyek be a kórházba nyugodtan, mintha dolgozni mennék....mert már hozzászoktam valamennyire az ilyen helyzetekhez. nem tudom, h mit tehetnél, mindenképp valami orvos kellene, ah az egyik nem vált be, keress egy másikat...

2010. okt. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:

Hirtelen az jutott eszembe,ahogy elolvastam,hogy neked a francia idegenlégióba kéne menni szolgálatra!Ott aztán nem lehetnek érzéseid,mégha akarnád se,mert konkrétan ott gyilkoló géppé képeznek ki...,és ott nem lehet érzelgősködni!

De komolyra forditva,ha sztem egy csinos lány kezdeményezne ismerkedést,mert bejössz neki,csak megmozdulna valami érzés benned...!

2010. okt. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
Hopp,más is irta a légiót,pedig akkor még nem is olvastam a választ!:D
2010. okt. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:
Vannak lányok akiknek tetszek, pl van olyan aki nemrégiben szerelmet vallott nekem. Nem is értettem , mivel okot sem adtam rá. Egyszerüen nem veszem komolyan. Nem mozgatott meg bennem semmit. Hasonló katonai szervezetben vagyok mint az idegen légió. De itt is csak azért vagyok mert a nagybátyám alezredes. Nincs semmilyen indítékom semmire sem. Még arra sem hogy elmenjek az idegen légióba. Ezt is azért csinálom hogy csináljak valamit.
2010. okt. 17. 01:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!