Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hogyan érhetném el, hogy...

Hogyan érhetném el, hogy valaki függjön tőlem? Lehetséges ezt úgy is megcsinálni, ha nem beszélek az adott személlyel?

Figyelt kérdés
Az első kérdés egy barátnőmre vonatkozik. Nemrég jött az osztályba és nagyon jól kijövünk egymással. Nekem nincs túl sok barátom, mivel középiskola elején elég csöndes voltam, és ezen azóta sem sikerült sajnos változtatnom. Mikor viszont jött ez a lány, sokat kerestem a társaságát és így elég jó kapcsolat alakult ki kettőnk között, aminek nagyon örültem. Viszont őt mindenki bírja az osztályból és főleg mostanában sokat vam mással is, ami engem eléggé zavar, mert én azt szeretném, ha csak velem lenne. Tudom, ez eléggé önző dolog, eleinte igyekeztem elfojtani ezt az érzést, de újra meg újra előjön, szóval most már szeretnék valamit tenni.

2023. szept. 11. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Ne erőlködj.

Ő normális, egészségesen nyitott ember. Hogy képzeled, hogy csak veled tart kapcsolatot?!


Nálad a baj. Pszichológust javaslok, mert ha majd párkapcsolatod lesz, eleve kudarcra lesz ítélve.


Nem formálhatsz jogot arra, hogy egy másik ember, pusztán azért, mert kellemesen elbeszélget veled, több dologban egyetért és/vagy hasonlóan gondolkodik, zárkózzon el másoktól, ne ismerkedjen a többiekkel, ne járjon el velük ide-oda.


Az ember fiatalon keresi az új impulzusokat, erős benne a megismerési vágy, minél több, érdekes embert megismerni, tapasztalatot szerezni, emberismeretre szert tenni, szép élményekből, közös élményekből gazdagodni, építkezni, minél értékesebb baráti kapcsolatokat kialakítani.


Ez a részedről nem önzés, sokkal rosszabb annál. Uralkodni vágyás a másik felett. Egy egysíkú, zárt, sivár, lehúzó, terméketlen, beteges kapcsolat képe.


Nem adok sok időt, el fog távolodni tőled. Igaza lesz.


Riasztó az, amit te akarsz.

2023. szept. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Grimfox ***** válasza:
89%

Ne a vágyad kielégítésével kezdj valamit, hanem a megváltoztatásával. A kényszer, főképp az önzésen alapuló kényszer sosem a várt eredményt hozza, mindig visszaharap. Ha ilyesmivel kísérletezel, el fogod veszíteni ezt a barátodat. Menet közben pedig valószínű, hogy a környező emberek véleménye rosszabbodik veled kapcsolatban.

Ahelyett, hogy kisajátítanád, próbálj egy olyan vágyat megfogalmazni, hogy vonjon be téged is a közösségi életébe, de persze ezt se próbáld meg rákényszeríteni. Elég, ha a vágyat átfogalmazod. Abból majd következik a megoldás is.

2023. szept. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%

Azt mondják a fekete mágiások, hogy kötéseket és rontásokat lehet tenni valakire, meg le is lehet venni, vetetni ezeket. Azonban ne feledjük, hogy ugyanakkor a karma is működik. A karma nem egy sarlatánság és nem is feltétlenül ezotéria, hanem a tett és annak következménye együttvéve.

Van ugye az az "élni és élni hagyni" alapelv, hogy csak olyat teszek mással, amit én is elviselek ha velem tesznek. Namost lehet, hogy egy olyan karmát csinálnál, hogy valaki akaratod ellenére tégedet is függő vagy rontással terhelt helyzetbe tenne.


Tehát, ha feltétlenül az a célod, hogy magadhozz köss valakit, akkor fordulj olyan mágushoz, aki tud kötést csinálni, ám kalkulálj vele, hogy a fent leírtak alapján lehetséges, hogy következményei is lesznek, amit viselned kell.

2023. szept. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Keresd meg hogy mitol függ mi az ami őt vonzza es kell neki es szükseglete es azt adagold neki.

Amerikában erre van is egy kifejezes mert vannak olyanok akik pl drogosoknak segitenek beszerezni a napi adagot meg ilyenek, ezáltal jobarátnak feltuntetni magukat, es megnyerni a másikat maguknak.


Szoval akik "segitenek"a masiknak.

Ha vkinek beugrik hogy hívják ezeket azt várom

2023. szept. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
19%
Szia! Ha mindig készen àllsz neki és elkényezteted, pl; figyelmes vagy vele, hozol neki is tizòrait vagy , ûditôitalt és elkiséred bàrhovà, akkor jobban fogja keresni a tàrsasàgodat.
2023. szept. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, főként #4, #5, nagyon hasznos volt :)
2023. szept. 13. 16:35
 7/8 anonim ***** válasza:
38%
Ezekkel a "jótanácsokkal" porig alázod és szánalmassá teszed magad! Nehogy már azt hidd, hogy ettől fog becsülni! Kifejezetten a terhére leszel a nyomulásoddal!
2023. szept. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
31%
Keress rá "A bennfentes" youtube csatornára. Ott ugyan a másik oldal szemszögéből nézve, de sok módszert tanulhatsz el a videókból.
2023. szept. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!