Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Na jó ez nagyon durva. Mi...

Na jó ez nagyon durva. Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés

Szögezzük le én nem nagyon hiszek a szellemekben es ez nem is az volt. Ma reggel munkába menet láttam egy embert aki egy útelágazásnál nézelődik, elkezd felém jönni majd megfordul és gyorsan elkezd sétálni. Követtem és amikor lefordult egy sarkon utána néztem és nem volt sehol, el nem tudott menni sehova mert jól belathato rész volt, kb 10 méter volt köztünk tehát olyan gyorsan esélytelen hogy el menjen bárhova is. Egyszerűen eltűnt. Nagyon para volt esküszöm ezen jár az agyam egész nap. Mi volt ez?

Ha valakinek van valami ötlete vagy látott már hasonlót írjon. Ilyen hogy lehetséges?


nov. 21. 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Nem tudom, de jó ha az embernek van egy egészséges fantáziája.
nov. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Nem lehet, hogy pont ott lakik egy ismerőse, a lakást kereste majd megtalálta majd be is ment? Vagy keresett egy boltot és be is ment. Vagy lehet, hogy azt hitte te vagy furcsa ezért elbújt.
nov. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is felszívódnék, ha valaki elkezdene követni...
nov. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Miért kővetted?
nov. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
4# azért mert a követted az nem hosszú ővel van írva
nov. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Dimenzióváltó volt.

Észrevette, hogy követted és figyelted? Ha igen akkor én a helyedben valami fegyverrel aludnék pár napig, hátha eljön eltüntetni a szemtanút.

nov. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!