Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Teljesen ismeretlen eredetű...

Teljesen ismeretlen eredetű hang éjszaka a lakásban? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem vagyok egy nagy paranormális jelenség hívő, de egyszerűen nem találom a logikus magyarázatot.

Többször voltam már egyedül a lakásunkban amit párommal bérelünk, közel 2 éve lakunk itt. Semmi különöset nem tapasztaltam sosem ilyen totál logikus dolgokon kívül, hogy pl éjjel néha random végigrecseg az egész padló, hiszen az a hőmérséklet különbségtől van. Dobogás a radiátorokban, az is oké.

Na de tegnap, egyedül maradtam, párom hajnalban ért haza. Este bezárom az ajtót, lefeküdtem még olvasni, a szobaajtót mindig résnyire hagyom, hogy halljam, ha megjött párom.

Ahogy elhelyezkedtem olyan hangot hallottam a szoba előtt, amit eddig életemben soha, (bekönnyezem ahogy ezt írom). Ruhaanyag susogás volt, nem tudom jobban megfogalmazni. Az előszoba szekrényben vannak a kabátjaink, mintha azok között konkrétan matatna valaki. Egyszerűen lefagytam az ágyban, letettem a könyvet és próbáltam telefonálni páromnak, remegett a kezem, ennyire sosem ijedtem meg, ki se mertem menni a szobából. Nem vettem fel, míg kerestem egy barátnőm számát, újra hallottam a susogást. Konkrétan elsőre az volt a logikus gondolatom, hogy oké, lehet megjött párom csak nem hallottam a zárat és veszi le a cipőjét az ajtóban? na ilyen volt a hang. Fixen nem a szomszédból jött, mert 1, éjfél volt már, kettő, tudom melyik a közös fal és nem onnan jött a hang, hanem a mi lakásunkból.

Barátnőm felvette a telefont, remegett a hangom, hogy basszus ne nézzen hülyének, de szerintem valaki van a lakásban. Kérdezte bezártam e mindent, mert volt olyan eset az utcánkban, hogy megpróbáltak akár fényes nappal benyitogatni a lakásokba. Én meg megijedtem, mert lefekvés előtt ugyan bezártam, de előtte, míg kint sorozatoztam, nyitva volt, de nem hinném, bejött volna valaki ennyire észrevétlenül.. Megvártam így amíg megjön párom, semminek nem találtuk nyomát, még egérre tudok gondolni (?) de a 10-en lakunk és soha nem volt nálunk.

Egyéb logikus magyarázat rá? Voltatok hasonló szituban, érdekelnének esetleg hasonló esetek, mikor nem tudtatok rájönni, mi okozott zajokat.



nov. 25. 13:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
43%
Egér simán lehet, na meg bocs, de addig láttam benne bármi “fantáziát”, amíg le nem írtad, hogy egy panel. Abban bármi áthallatszik, pláne ha alapvetően csend van és azért egy 10 emeletes tömbben nem akkora kuriózum, ha valaki éjfélkor ér haza…A hang iránya meg csalóka általában.
nov. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Valami kis rágcsáló, egér, kizárható?
nov. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

#1 nem tudom mi a bajod, kezeltesd magad.


#2 persze értelek, de azt tudom milyen, mikor kintről hallatszik át valami (az is akkor egy hangos kopogás) ez közvetlenül az ajtóm mögül szólt az előszobából. Kétszer is hallottam, másodszor odafüleltem a nyitott ajtóhoz. A lakásunk olyan mértékben hangszigetelt (mivel párom zenész és este is dolgozik gyakran) hogy semmi nem hallatszik át napközben sem, egyedül a lift motorja búg be. Ha közvetlenül az ajtó előtt állok nem hallatszik ki, hogy full hangerőn dübörög bent valami.

Valóban eddig az egér tűnik eddig egyetlen logikus magyarázatnak. Majd nézegetem látok e egyéb, arra utaló jelet.

nov. 25. 15:30
 4/18 anonim ***** válasza:
74%

Írtad, hogy szekrény meg kabátok.

Nem lehet, hogy fogason vannak és rosszul tetted vissza előzőleg és akkor csúszott lejjebb?

nov. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%
Na én egy ilyen miatt költöztem el anyámék házából.Ha érdekel írhatsz,ott kifejtem
nov. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%
Fejtsd már itt ki legyszi, minket is érdekel 😀
nov. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
46%

lehet h a szekrényben ilyen fa vagy műanyag vállfákon vannak a kabátok. nekem is azokon van és le szoktak csúszni maguktól. sokszor volt ez. van h nem csúsznak le teljesen csak a kabátok össze csúsznak stb.

a padló is ok nélkül tud remegni és mivel egyenletlen a talaj, sőt a padló alatt is sok törmelék lehet, hiszen a beton folyamatosan kopik és attól is egyenletlen. sokszor a szekrények megremegnek stb. a panel ilyen.


tudod h mi a para???


én már tapasztaltam olyat, eskü. le is videóztam h mennyire berezeltem, de már töröltem mert senki sem hisz soha nekem.


egyedül éltem 7 évig. most tesóval pont ezek miatt.


nagytakarítottam és az ablakokat, nyílászárókat is fullra.

erre harmad napra össze volt koszolódva. mondim jó tán kívülről neki csapódott egy galamb, bár azt halottam volna, de gondoltam nagyon kimerítettem magamat.


még két nap múlt el és le akartam mosni. erre kiderült, hogy belül vannak azok a koszok és négy darab hat ujjú kézlenyomat volt. filccel lerajzoltam a körvonalakat, nyomokat és nagyobb volt az én tenyeremnél és hosszabb, több ujjperc stb. bizonygattam h nem az én tenyerem.

kövi este láttam egy négy karu fekete haju lányt, akit fekete fehéren láttam. aztán le is videóztam, de persze lekamuzták. azóta is hiába írom h ez igazán megtörtént. most is gondolom.

azóta sok rosszabb dolgok voltak. össze költöztettem a tesómat ide és azóta nincs semmi, csak néha pozitív dolgok.

nov. 26. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

#8

Na jó mi a franc o.o ha most ezt tök komolyan írtad, ez nagyon durva, remélem nem maradtál ott!

Amúgy a kabát lecsúszás is eszembe jutott, az volt az egyik első gondolatom, mikor benéztem a szekrénybe, rajta volt az összes a vállfán.. még mögötte is megnéztem, széthúztam a kabátokat, de semmit nem találtam.

#6 elmeséled, hogy nálad mi történt, érdekelne.

Amúgy tegnap este nem hallottuk, füleltünk, de semmi. Egy barátunk nálunk alszik néha, azt mondta ő néha hallott amúgy ezt-azt, amit nem értett mi lehetne, de ő hisz az ilyen megmagyarázhatatlan jelenségekben, azt mondta nem kell vele foglalkozni, ha eddig sem volt rossz történés.

nov. 26. 19:34
 9/18 A kérdező kommentje:
Mellesleg, a hang alapján sem kabát lecsúszás volt, mert nem egy “egyenletes” hangja volt úgymond. Demonstráltam tegnap a srácoknak úgy, hogy a téli kabátom ujján húzogatom a kezem, vagy morzsolgatom. Tényleg ehhez tudom hasonlítani, meg mikor valaki a cipőből bújik ki és oldozza a fűzőt.
nov. 26. 19:38
 10/18 A kérdező kommentje:
De nagyon fura, mert 2 éve élünk itt, ezt a lakást pont úgy ismertem, hogy semmi fura nem volt sosem, nagyon otthonos is nekünk. Egyáltalán nem féltem sosem egyedül se este. Szóval remélem csak valami véletlen dolog volt.
nov. 26. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!