Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Velem olyan történt hogy...

M@x kérdése:

Velem olyan történt hogy egyik barátommal néztünk egy teljesen ismeretlen weboldalt és akkor olyan érzés volt mintha már megtörtént volna! Miért?

Figyelt kérdés
Tudom Dejávű-nek fogjátok titulálni de ilyenkor szorongok izzadok és furcsa érzésem van! Magyarázatot követelek!!!!
2010. jún. 13. 16:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Léteznek különféle magyarázatok, hogy érzékcsalódás meg becsap az agyad...

Személy szerint egyiket sem hiszem el. Velem volt olyan is, hogy előre megmondtam, mi fog történni, és pontosan ugyanúgy be is következett...!

Ezen ne parázz be!!

Arra ráérsz akkor is, ha szellemeket látsz! :D

2010. jún. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A szellemekig nem szeretnék eljutni!XD
2010. jún. 13. 16:28
 3/11 anonim ***** válasza:
48%

néha az egyik szemből hamarabb érkezik a látott kép az agyba, mint a másik szemből, ez összezavarja a memóriát.

ez a dejavu köznyelvben.

2010. jún. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És az gáz ha látok ilyen fekete elsurranó dolgokat a szemem sarkából?
2010. jún. 13. 16:52
 5/11 anonim ***** válasza:
67%

az viszont már A vitamin hiány lehet, sőt valószínű hogy az.

egyél sok mogyorót!

2010. jún. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. jún. 13. 16:58
 7/11 anonim válasza:
Szerintem ez tényleg dejavu. Velem is sokszor volt már ilyen, hogy olyan érzésem volt ,mintha már megtörtént volna.Nagyon fura érzés, beleborzong az ember.Az elsurranó árnyak viszont már gáz. :)
2010. jún. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Velem is történt már meg, h egy szitu, tárgy, kifejezés, vagy bármi halványan de ismerősnek tűnik, de sztem ez csak képzelet,a fekete árnyak is
2010. jún. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Dejavu = már láttam

Tudományos magyarázat: Egy észlelés (kép, esemény) kapcsán a szürkeállományban jellegzetes elektromos matrix keletkezik, és később, amikor egy más kép, vagy esemény matrixának KIS RÉSZLETE véletlenszerűen pontosan egyezik az elözővel, az agyba egy pillanatra hibásan beugrik a teljes első mátrix. Az agy egy pillanatra"félrekapcsol".

Tehát nem történt meg korábban, csak egy apró részlet pont ugyanaz!

A zsamevüvel együtt a tankönyvekben a hétköznapi érzékcsalódások körében kerül említésre. Ez ritkán mnden emberrel elő szokott fordulni, és teljesen normális dolog.


Zsamevü = még sose láttam

Az előző fordítottja, azaz reggel állsz a tükör előtt-hát ez meg kicsoda? (még ritkább)

2010. jún. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én is voltam már úgy, hogy néztem a barátommal egy weboldalt és azt hittem már, hogy láttam. Az elsurranó árnyak meg lehet, hogy farkasvakság vagyis A vitamin hiány.
2010. júl. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!