Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Tudományos(abb) megközelítésse...

Tudományos(abb) megközelítéssel, az élet után?

Figyelt kérdés
Csak a void, a nagy semmi van utána, mint kb. mikor mély alvásban vagyunk, azaz a nagy nulla csak nem ébredünk fel? Sok vallás próbál fogódzkodni a félelemtől vezérelve abba, hogy márpedig van "élet" a halál után, mert egyszerűen félnek belátni hogy nincs semmi utána, de szó szerint. Jól gondolom? Mi a véleményetek?
dec. 6. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

Nem, a nagy semmi sincs.


Ha semmi spiritualitásba nem megyünk bele, akkor a halállal megszűnik minden. A tudat, a lét, emlékek, nem fogsz látni semmit, nem olyan mintha álmodnál. Nem vagy. Még csak sötétség sem lesz, mert a sötétség érzékeléséhez is kell tudat. Nem az van hogy sötét van és tudod, hogy te halott vagy.


Egyszer élsz, meghalsz, és ennyi volt. Nem fogod látni többé soha a világot. Se 10, se 100, se 1000, se 10.000 év múlva. Semmikor.

dec. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem sem lesz semmi a halál után. Olyan lesz mint a születésed előtt. Nem kell félni tőle .
dec. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
Igen, születésed előtt volt a semmi, illetve még az sem, most meg van valami. Ebből logikusan következik, hogy halál után csak a semmi, illetve még az sem lesz.
dec. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 pelgrim ***** válasza:
73%
A halál egy nagyon kíméletlen változás az ember létezésében, majdnem mindent tönkretesz. A test tönkre megy, porrá lesz, de vajon mi lesz a tudattal, hiszen az nem anyagi. És valóban elhiheted, hogy több van az anyagnál, hogy a szellem elsődleges. Talán ismered az amerikai Dr. Michael Newton „Lelkünk útja, Lelkünk titkai ” című könyveit. Nem tudományos, de nagyon is szavahihető tanulmányát tartalmazza, egy valóban „tudományos(abb)” megközelítés.
dec. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%

Tudományosabb.


Itt van a globalisták egyik fő ideológusa.

Olyasmit mond, létrehoztak már mesterséges intelligenciát, de még nem hoztak létre mesterséges tudatot.


Csak felszínesen figyeltem oda erre az előadásra, vannak szerintem jó meglátásai. (Nem vagyok globalista.)


[link]

dec. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Ami előtte
dec. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mit gondolsz ez a csodálatos gyönyönyű műalkotás ami a testünk mm-ről mm-re átgondolt, csúcskategória, majd csak 1 életre tervezték, ezért tettek bele annyi erőfeszitést igaz, hogy soha többet csak egyszer jelenjen meg igaz-e?
dec. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%

Azt nem igazán értem olyanok mi a szarnak irnak ide, akik nem hisznek az egészben?


Van rakás másik rovat ahol ki tudjátok beszélni !

dec. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!