Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi lehet itt a napokban velem?

Mi lehet itt a napokban velem?

Figyelt kérdés
Tegnap este hazaértem a munkából (egyedül élek)mikor pakoltam le akkor valami mintha koppant volna az ajtón.Először nem vettem figyelembe és elmentem lefürdeni majd lefeküdtem és néztem a TV-t.Aztán egyszer csak megint koppant az ajtó de úgy hallani lehetett mintha valaki az öklvével csinálná.Aztán lépteket hallottam és egy kicsit megijedtem.A biztonság kedvéért bezártam az ajtót.Aztán valami úgy kb 23:45 felé elkezdte az újjával kaparnyászni az ajtót lehetett hallani.Aztán ma reggelre az ajtón egy pici karistolódás volt semmi több.Körbe néztem a házat semmi betörésre utaló nyomokat nem találtam.Aztán mikor felnéztem a padlásra akkor ott találkoztam azzal amire nem számítottamAz összes zsák meg mindenféle doboz felvolt fordítva és túrva.Lehet köze lenne annak hozzá hogy a napokban a szomszédommal eléggé összekaptunk valamin.De akkor is hogy jutna fel pont a padlásra?Nameg aztán ő nem lehetett az tegnap este mert egyetlen egy ajtó van a padlásról le amin lakat van és az nem volt bántva.Lehetséges hogy valami természetfeletti dologgal van dolgom(dolgunk) vagy csak tényleg valami nagyon profi módot alkalmazott a szomszédom de erre nagyon kevés az esély.

dec. 23. 22:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nyest
dec. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
milyen magasan van a kaparászás nyom az ajtón? az nem derült ki, így biztosan kamu kérdés.
dec. 24. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A közepén
dec. 24. 08:11
 4/11 anonim ***** válasza:
A macskàd volt
dec. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nincs semmi féle háziállatom sem
dec. 24. 10:24
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem tudhatod mióta van így a padlás, lehet hogy már régebb óta. Dehát semmi sem biztos

Velem is történt egy hasonló de az nem volt ilyen durva, éjszaka 2-3 óra volt és 3 alkalommal 3x kopogott valami az ajtón. (Üveg ajtó, kertes ház) Persze nem néztem meg, gyerek voltam

Az is lehet hogy egy kutya volt.

dec. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kutya bent vagy a padláson 10000000% hogy kivan zárva
dec. 24. 13:41
 8/11 anonim ***** válasza:

Nyest kopog az ajtón... Milyen jól nevelt, hogy nem csak úgy besétál.

Ha elérné a csengőt, biztosan azt használná.😅

dec. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De ez a benti szoba ajtó nem a kinti
dec. 25. 10:06
 10/11 anonim ***** válasza:
:O
jan. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!