Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Sorra tünek el az emberek...

Sorra tünek el az emberek kamerák elött. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
[link]
dec. 24. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
Az ezoterikusok azért nem válaszolnak, mert a szkeptikusok úgyis jönnek széttrolkodni a "tudományos" válaszaikkal az oldalt.
dec. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
Meg se szólaljanak, van épp ígyis elég beteg agyú, nem kell még terjeszteni is. Tudod...egy bolond százat csinál.
dec. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%

Nagyon érezhető az összesen hogy megrendezett. Látszik nincs ebben tapasztalatod

A buszos és talán egy másik videót is bebizonyította Paxel hogy kamu. De hiába keresem, már nem találom

dec. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
#1 jaja. Az a mocskos tudomány. Elcseszi az összes ezoterikus marhaságot a sok bizonyítékával xD
dec. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:
37%

Ilyen vicces videóról nem kell bizonyítani, hogy valótlan.

Bizonyítsa be, aki akarja, hogy valós.

Ha ilyen bárhol megtörtént volna, az világszenzáció lenne, még én is hallottam volna róla.

Jó lenne hinni, hogy még egy ezoterikus hívő is szégyell kiállni egy ekkora kamu mellett. Csak sajnos láttam "érdekeseket" ezen az oldalon.

dec. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

A 3-as választ írtam.

Nem tudom miért pontoztak le, de nem is érdekel. Ez az ezo kategória csak a hülyékből áll

dec. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
#6 meg is válaszoltad a miértet. Én csak röhögni, meg trollkodni járok ide. Másik kérdésnél írtam egy jóslatot, azóta 6-an írtak rám, h nekik is jósoljak. Most ilyenektől mit vársz? XD
dec. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%

:D

Azért jó lenne ha csak érdekes kérdések, válaszok lennének ebben a katiban.

Elég sokat kell görgetni még találatok egy érdekeset, ami nem trollkodás

dec. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!