Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Néha mikor becsukom a szemem...

Naomi24 kérdése:

Néha mikor becsukom a szemem vagy akár nyitot szemmel is de látom magam kívülről mint ha más szemén keresztül látnám magam pedig nincs körülöttem senki.Lehet egy szellemen keresztul látom magamat.Találkozott valaki hasonló esettel?

Figyelt kérdés

febr. 10. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Hát nekem csak akkor volt ilyen mikor túltoltam az LSD 25-öt :)
febr. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%

Az egyik lehetőség, hogy mentális betegség tünete, elég sok ilyet okozó probléma van.

De simán egy erősebb stresszhatás is okozhat testen kívüli élményhez hasonló állapotot. Ez egy megküzdési stratégia. Könnyebb így megküzdeni a problémával, hogy kívülről figyeled, mintha nem is veled történne.

És ezeken kívül még drogfogyasztás is lehet az ok, amit az előttem szóló is írt.

febr. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Vannak spontán érdekességek, okozhatja gyógyszer mellekhatása stressz.
febr. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Se drogot,se alkoholt nem fogyasztók,de azért köszönöm a válaszokat.
febr. 10. 17:39
 5/8 anonim ***** válasza:
És a többi választ is elolvastad?
febr. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Az orbánnak nem szabad megengedni , hogy alkotmányt vagy törvényeket módosítson , mert a saját kiskorú lányaival és a fiatalkorú fiúkkal is sokszor és rendszeresen intim és szexuális kapcsolat tartott fenn. Lányával analisan is szexelt. A volegenyjeloltekkel is analisan szexelt , hogy így futassa őket hogy kapjon tőlük pénzt és mindenkitől. A nepirtast is haszonszerzesert csinálták. Azért csalta ide a vilagmindenseg és a lakott virágok minden lakóját, hogy azok meg több idegent csaljanak azok helyére amiket már kipusztitott. Segít orbánnak meg a 4 volt ZSIDÓ és az 4 Magyar anya és az Isten. Az Isten csak hasonlít az Isten teremtett magyarok apjára,pedig nem is magyaroké csak azoké volt.
febr. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mennyire élethű a látvány 1-10ig?
febr. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs nyitva a harmadik szemed? Asztrális kivetülésre van hajlamod.
febr. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!