Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Nem viccből,vagy trollkodásból...

Nem viccből,vagy trollkodásból írom,de pár napon belül háromszor is tárgyak mozdultak meg a közelemben.Természetesen fizikai ráhatás nélkül. fiatalon érdekeltek az ilyesfajta dolgok,de már nagyon régen nem foglalkozok a témával.szóval miért most?

Figyelt kérdés

márc. 4. 23:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mi mozdult meg?
márc. 5. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%

Milyen napszakban, hol, hogyan, mi?

Szellem lények képesek lehetnek tárgyak elmozdítására.

márc. 5. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nálam is előfordult többször, csak hogy elhiggyem.
márc. 5. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ezt beszéld meg a helyi plébánossal.
márc. 5. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
majd pont mi tudjuk főleg infók nélkül. milyen tárgyak? lehet h üzenet stb. van akid meghallt stb.?
márc. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
46%
A gyógyszert ne felejtsd el bevenni, mert valoszinuleg annak elmulasztása okozhatta.
márc. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6. Rendben,majd odafigyelek.A kérdés nem neked szólt.
márc. 5. 22:58
 8/13 A kérdező kommentje:

5.Nem halt meg senkim. Jelenleg abszolút nem foglalkozom ezoterikus dolgokkal. A múltban kb 30 évvel ezelőtt viszont sokat olvastam a témában.

Kérdés volt,hogy mi mozdult meg? PL orvosnál feküdtem kivizsgáláson és egy orvosi eszköz leesett a polcról.Senki nem volt a közelében. A doktor csak nézett,nem értette,de aztán hamar napirendre tért felette. Másik példa,boltban polcról leugrott a közelemben egy kockamargarin . most húzódnak mosolyra a szájak,de üveg mögött volt,Senki nem volt a közelben. További példa .Sétáltam a nejemmel az erdőben.Egy kb 20 kilós kő kifordult a domboldalból és pont a lábunk elé esett.Mit mondjak,azt hittem a bokánk viszi el,olyan hirtelen történt. Zörejek,dőlések a kamra polcon.Ilyesmi. Nem beképzelem,sem nem drogozok.

márc. 5. 23:08
 9/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy régről maradt vissza valami. Tegyél egy próbát! Hints szentelt vizet magadra!
márc. 6. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez fura, meg kell hogy mondjam... Ez nem telekinézis, mert olyankor az ember a saját akaratából mozgat dolgokat. De ez hogy csak így véletlenszerűen leesnek, megmozdulnak a tárgyak ahol vagy, és többször is megtörtént már, ez nemtudom mi lehet. Bocsi. Lássuk, valaki okosabb válaszát.
márc. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!