Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Érdekel rajtam kívül mást is...

Érdekel rajtam kívül mást is a paranormális kutatás?

Figyelt kérdés

Tudom, kissé lehetetlen, de lenne egy projektem a hétvégén, és szívesen megosztanám egy érdeklődő személlyel a tapasztalatokat.

Még jobb lenne egy urbexkedvelő jelentkező. :)



márc. 8. 01:14
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Hany eves vagy?
márc. 8. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
29N
márc. 8. 12:08
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem érdekel, de nem merek romos épületekben mászkálni, mert félek az azbeszttől és a gyilkos emberektől.
márc. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én is ezért írtam ide. Egyedül félek, de azt sem árt megismerni, aki hozzám csatlakozik. Bárki lehet XD . Sajnos későn írtam ki, ez mindenképp holnap, max vasárnapra lett volna aktuális. :(

Akkor van az évforduló, és nagyobb az esély jelenség észlelésére.

márc. 8. 18:21
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Eszembe juttattad mikor a nővérem pár emberrel elment az OPNI-ba este. Azt mondta csak 3 percet voltak bent annyira durván rémísző volt, több paranormális dolog történt velük, és az ablakon át menekültek ki :) imád urbexelni, de szegény oda már nem akar vissszamenni. Ő racionális fajta, én imádom a paranormális dolgokat, de már nem fog elvinni oda :/


Egyedül tényleg ne menj sehova, ők 4-en voltak, fiúkkal is, és ők is rohantak.

márc. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd csinálj róla videót és linkeld.
márc. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Egyedül nem megyek a semmibe jelenleg. Ha beleakadnek egy ártatlan urbexesbe, meg is halnék ijedtemben. :)

Lesz oldalam. Ott lehet majd feliratkozni.

Nehéz találni megfelelő társat, de azért majd próbálkozom.

márc. 10. 00:56
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd linkeld be.
márc. 10. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#5


Lehet, hogy hajléktalanok is mászkáltak bent, vagy más urbexesek. Az opni nagyon nagy, zegzugos, simán lehet hogy rajtuk kívül többen is járkáltak bent. Amúgy meg gondolom, folyamatosan omlik, málik az épület, potyog a vakolat, kidől az ajtó, stb. Este ezeket hamarabb meghallani, mint nappal.

márc. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Menj el Nagybajom környékére ha félelmetes dolgokat akarsz tapasztalni. Ezt most nem viccből írtam. Ha érdekel mi van ott és miért utána kell olvasni.
márc. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!