Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szeretitek az paranormális...

Szeretitek az paranormális dolgokat? Vagy csak erdekel valami a szellemekrol? Vagy vannak szellemsztoriad? AKKOR ITT A HELYED!

Figyelt kérdés

olvassátok es irjatok sokan..

a blogom.: [link]

puszi.



2013. aug. 4. 19:13
 1/10 anonim válasza:
Az oldalad máris a könyvjelzőimhez adva. Alig várom, hogy olvashassam.
2013. aug. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ez most komoly vagy csak szorakozol? :DDDDDd
2013. aug. 5. 11:40
 3/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm imádok mostanába ilyen dolgokat olvasni köszi
2013. aug. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát ennek örülök.:)
2013. aug. 6. 12:54
 5/10 anonim válasza:
Na szóval velem az volt hogy Kőszegen táboroztam a sulimmal és én a két legjobb barátnőmmel kerültem egy szobába mindent megnéztünk hogy mi hol van és akkor hirtelen elment az áram az egyik barátnőm elájult és mikor visszajött a villany akkor azt vettem észre hogy az egyik képen mozognak az emberek..kinyitottuk az ablakot és oda volt karcolva hogy itt jártam..na akkor ismét elment az áram és én ájultam el másnap kértünk egy másik szobát és akik odakerültek azokkal is megtörténtek a dolgok..(IGAZ TÖRTÉNET .NEM KITALÁLT)
2013. aug. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
huu vmeik nap kerül a blogbaa.:)
2013. aug. 20. 19:10
 7/10 anonim válasza:
oké
2013. aug. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Velem meg az tortent hogy,taboroztunk az erdoben a lbmmel. Egyszer csak sikolyt hallunk kinez a baratnom es azt mondja kint all egy rohadt magas,oltonyos ferfi. Eloszor nem ugrott be de,1perc utan beugrott hogy kiskoromban sokat lattam ilyet amikor jatszottam,a,jatekal. Kiordítom:Slender! Es valaki kihuzza a cipzart. Kineztem meglattam es elajultam. Baratno, azt mondta hogy haza cipelt,mert kozel lakunk az erdohoz. NEM KITALALT IGAZZ!!!15/L
2013. szept. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
juj megy majd vmeik nap a többivel együtt.
2013. szept. 8. 21:42
 10/10 anonim válasza:
en ugy lefekudnek egyszer egy szellemmel. halalkomolyan neha ezt suttogom a levegoben hogy legyen egy szellem szeretom. klassz lenne
2013. szept. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!