Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Milyen módszerekkel lehet...

Milyen módszerekkel lehet előcsalni bármiféle paranormális lényt? Bármilyen megoldás érdekel ceremónikus idézéstől kezdve tükrös és hasonló megoldásig.

Figyelt kérdés
2010. okt. 8. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Felhívod a szüleidet!
2010. okt. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%

nem lehet, mivel ilyen lények nem léteznek.

amennyiben bárki bizonyítja az ellenkezőjét, vállalom, hogy az adott lény belém költözhet az idők végezetéig, és tönkre teheti az életem.

nyugodtan kérjétek számon akár évek múlva is, én állom a szavam. :)

2010. okt. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Dehogy nincsenek. Az agyunk fantasztikus dolog. Szerintem simán csak be kell szuggerálni, hogy mit szeretnél, milyen lényt. Egyszer csak hangokat kezdesz hallani... aztán ajtó csapkodás lesz... majd megjelenik egy árnyék ami ufó alakú...és aztán irány a pszichiáter.
2010. okt. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi a fenének előcsalni? x aktákban akarod érezni magad? Tényleg nincs más gondod az életben? Képzeld el, ha egy poltergeistot sikerülne, azt hiszem megbánnád ezt a kívánságodat. Inkább foglalkozz a normális élettel.
2010. okt. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Napraforgó magot teszel ki a kertbe. Nekem bevált. ;)
2010. okt. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
megkéred hogy jöjjön el hozzád?
2010. okt. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tudod én nem állítom, hogy nincsenek ilyen lények, mert azt mondom, amíg nincs bebizonyítva az ellenkezője, nem adok 0 esélyt a dolognak.

De ha nem akar jönni, akkor nem is fog, hiába hívogatod. Ha érdekelnél valamilyen paranormális lényt, jelentkezne.

2010. okt. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%

Volt egyszer egy fiatal fiu es O is igy probalkozott, mig nem egy "bika" jelent meg Neki es kergette, de ugy, hogy meg a mennyezetre is felment utanna!!!


Ez a fiu aztan elkezdett segitsegert fordulni es mindenfele, de aztan nem tudom, hogy vegul is mi lett Vele, de nem nagyon lehetett rajta segiteni, O pedig csak rettegett ettol a bikatol, mert neha meg az ajton sem engedte ki!!


Gondolkozz el ezen az eseten, es probalj meg nem foglalkozni az ilyen dolgokkal, mert veszelyes lehet.

2010. okt. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Vannak akik éveken át meg akarnak szabadulni tőlük, te meg szeretnél egyet? khm
2010. okt. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

14:05

Szánalom. Ez engem arra a magyar népmesére emlékesztet, amiben megjelenik az ördög a csávónak:DDDD

2010. okt. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!