Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hogyan tudom akaratlagosan...

Hogyan tudom akaratlagosan működtetni a megérzéseim, hogy akkor jöjjenek, amikor én kérem, nem random időpontokban, váratlanul?

Figyelt kérdés

Vannak olyan jósló álmaim, amelyek altalaban sajnos negatív események előtt jönnek, es amelyekről utólag látom, hogy mit akartak üzenni, amikor a baj már megtörtént.

Hogyan lehet ezt akaratlagosan irányítani, meg hogy ne szimbólumok formajaban jöjjön az üzenet, hanem írott szöveg legyen, konkretan megírva, hogy mi lesz es kit érint?


márc. 14. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Nekem nyugodt, kiegyensúlyozott lelkiállapotban szoktak jól működni a megérzéseim. És akkor pontosabb üzenetek formájában. Lásd az Agykontroll című könyvben is leírtakat.
márc. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Grimfox ***** válasza:
74%
A megérzéseket nem lehet akaratlagosan működtetni. Ha kellőképp figyelsz rájuk, akkor gyakrabban jelentkeznek, és pontosabbak, de akaratlagosan kiváltani nem lehet őket. Az már egy teljesen másik kategória, ami közelebb áll a clairvoyance jelenséghez. Viszont ez nem megérzés. Teljesen ismeretlen eseményekről nem ad jelzést, hanem szándékosan keresel választ olyasmire, amiről valamilyen formában tudsz. A megérzés feladata, és nagy előnye, hogy teljesen ismeretlen dolgokról szerzel információt. Ezért sem lehet akaratlagosan kiváltani. Nem tudod, mit keresel.
márc. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jól van úgy értem, hogy előre megjósolnak az álmaim eseményeket. Nem tudom ha jól fogalmaztam, ha ez megérzés. Fogalmazzátok ahogy akarjátok, csak ne akadjunk fennt
márc. 14. 12:39
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem keresem a választ semmire amikor megálmodom valaki betegségét vagy halálát
márc. 14. 12:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a fiam szokott megálmodni

eseményeket,ami ő vele fog történni(betegség,költőzés),vagy

mással a rokonok közül(temetés,

gyerek születés),és ezek a dolgok

megtörténtek később,pár hónap

múlva.Ő érzékeny ilyenekre,lehet

mert ő Halak jegyű amúgy,de ezt

én nem tudom,lehet,hogy nincs

közé hozzá,hogy milyen jegyű.

márc. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!