Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Régi lakásban, ahol több öreg...

Régi lakásban, ahol több öreg élt és halt esetleg meg, milyen energiák vannak?

Figyelt kérdés
ápr. 5. 23:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%

Ha felkapcsolod, akkor villamos energia.

Ha megnyitod, akkor lehet víz vagy akár tűz energia is.

Ha besüt, akkor nap fény energia.

Mágneses mezők is lehetnek bizonyos eszközök és készülékek közelében, főleg a hangszórók közelében.

Ha szeles idő van és nyitva vannak a nyílászárók, akkor szélenergia is lehetséges. Hüvelyesek hatására a bélműködés is létre hozhat itt szélenergiát, mely kis erejű , ám vicces hanghatások kíséretében szagokkal párosúl.

Kémiai jellenű energiák is lehetnek.

Ha gondolkodnak abban a házban, akkor pedig szellemi energia is lehetséges.

A hit ereje pedig nagyon sokféle energiát képes megmozdítani.

ápr. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem erre értettem, hanem paranormalis energiakra de gondolhattam, hogy egy erdekeskedő fog jönni vagy több . Kar volt a gőzért annyit összekörmölni, inkabb aludtal volna
ápr. 6. 00:31
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Te miert nem alszol 0:31-kor?
ápr. 6. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Nekünk egy régi házunk van, ahol több öreg is meghalt már, de imádom, mert annyira megfelel nekem. Szerintem semmilyen negatív energiája nincs.
ápr. 6. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok.

Mire reagáláltál Kérdező, addigra már aludtam.


Saját tapasztalatomat is megoszthatom veled paranormális lakásügyekben. Laktam már néhány helyen. Amikor egyedül voltam, éreztem egyfajta jelenlétet. Főleg a mamám házában. Volt egy eset, melyre nem igazán akad magyarázat:


Amikor költöztünk volna be terhes párommal, javítottunk valamit. Apám és a párom voltak jelen. Azt tudni kell, hogy mamám abban a házban halt meg. Volt egy szódásszifon, ami oda volt rakva a tükröskomódra, amelynél mamám minden reggel eligazította a haját. Ott beszélgettünk a folyosón Faterommal és párommal. Laura éppen mondott valamit, amikor a szódásszifon hírtelen lespriccelte őt. 1 másodperc volt az egész. Én és a párom tátottuk a szánkat, erre fater megszólal: "Öreganyád megnyomta a szódásüveget." Laura tök ideges lett. Én pedig elkezdtem nyomatni a dumát, nehogy azt higgye, hogy szellem lakta házba költözünk, hogy:

" Biztosan a hőmérséklet változás, mert hűvös volt a helységben és beengedtük a meleget, nemrég pedig arébbraktam a szódásüveget és a kialakult nyomás és hőmérséklet változás hatására történt ez a jelenség"


Őszintén szolva magam sem hittem el, amit beszélek, hiszen az a szódásszifon teljesen működőképes volt, ráadásúl nem is akkor, hanem előtte egy héttel lett oda rakva a másik asztalról, senki sem ért hozzá.

Nézd, én hiszek benne, hogy akik elhagyták testüket, azok mindent tudnak, nincs számukra titok. Laura pedig elég sok titkot őrizgetett és hát nem éppen olyan beálítottságú volt, mint azt én akkor hittem. Na mindegy. Mamám megnyomta a szódásszifont volt az első magyarázat és igazából hihetőbb nem jutott eszembe. 1 évig laktunk ott és mindig volt valami, mindig Laurát piszkálta én pedig az ateista magyarázataimmal nyugtattam őt. Igazából én is vakargattam a fejem a jelenségekre, de nem számított, a lényeg az volt, hogy Laura nyugodjon meg.


De laktunk máshol is, ahol öregek laktak előttünk és már meghaltak. Az egyik ilyen házban pontban 4 órakor fenséges süteményillatot éreztünk. Nem sütöttünk sütit. És ez télen volt általában munka után. Fiam addigra már nagyobbacska volt, bölcsödébe járt. A lányom volt akkor a pocaklakó. A bölcsödében mondta a dada, hogy fiam mindig Brigi néniről beszél, aki sütit süt nálunk. Mi ezt nem tudtuk hova tenni, meg ezt a nevet sem használtuk, nem volt ilyen az ismerőseink között. Mikor kérdeztük a gyereket, hogy ki az a Brigi néni, azt mondta, hogy nálunk lakik és tud sütit sütni, de szakács, mint én is voltam akkor. Később, amikor újra szóba került, azt mondta a 3 éves, hogy Brigi néni már nincs itt, elköltőzött és azután már nem éreztük a sütiillatot. Csak, ha az asszonyka sütött.


Ez két családi ház volt, mindkettőben az előző ottlakó már nem élt. De a 2.-nál nem Briginek, hanem Marikának hívták az ottlakót. Mindkét ház a 80-as években épült, vagy újjáépült. Laktunk két másik lakásban is, ott nem voltak ilyesmi jelenségek.


Az én véleményem? Szeretném azt mondani, hogy az agyunk csal meg minket, de nem merném ezt teljes bizonyossággal állítani. Valami lehet ezekben a házakban, ami az előző tulajból hátramaradt. A gyerekek valamilyen szinten érzékelik ezt. De nem szellemnek nevezném ezt, inkább rezgésnek. Valaki más hitének nevezném, ami megnyilvánul a jelenben. Mert úgy hiszem, hogy a holtaknak már nincs hitük, hiszen ők mindent tudnak, de amig éltek, addig volt hitük. Elképzelhető, hogy a múltban valamiféle gondolatmenetben az adott ember szembesült a jövővel és hatott rá valamiként így ösztönszerűen. Mert léteznek ilyen jelenségek és van, aki ezeket elő tudja idézni. Ezt tapasztaltam nem egy öreg házban, hanem egy kocsmában űlve egy sámántól.


Úgy éreztem, a tegnap esti poén után ezt is leírom. Azért poénkodtam tegnap, mert mindegy, hogy mit írok, úgyis hiteltelen marad. Az igazat írtam ma is és tegnap is. A magam részéről én inkább Isten felé törekszem és tőle várok bölcsességet a Biblia révén lehetőleg mindenre. De, amit tapasztaltam, azt ma leírtam. Ugyanúgy igaz, amit tegnap írtam, de valahogy sejtettem, hogy nem így értetted. De ilyen dolgokkal nem érdemes szórakozni. Egy ilyen rezgésekkel bíró ház a lakóit is egymás ellen hangólhatja. Jobb máshová menni, egy családnak, mint ott maradni. Mert a család nem sokáig lesz egybe, ha az ember ki van téve folyamatosan a házában ilyesmi rezgéseknek. A vége vagy válás vagy valami betegség.


Viszont úgy vélem, hogy Isten oltalmat adhat ezek ellen a jelenségek ellen. A magam részéből inkább nem kísérteném az ilyen helyeket.

ápr. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ezek az energiák nem feltétlenül negatívak. Van, hogy pozitív. Te azt mondod, hogy oreganyád valamit tudott lauráról, valami negatívat es azert spriccolta le?
ápr. 6. 19:39
 7/14 anonim ***** válasza:
60%

Ha belegondolsz nincs olyan hely ahol ne halt volna meg már valaki vagy valami évezredek alatt..

Amúgy ha jó emberek voltak ,és mivel szeretsz ott lakni így valószínű. Így akkor nincs semmiféle negatív energiája a helynek.

ápr. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
A feleségem és az én szüleim a házunk ugyanazon szobájában gyengélkedtek, haltak meg (természetesen nem egyszerre). Én energetikában meglehetősen jártas vagyok, de nem találtam rájuk utaló változást. :)
ápr. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
8 as, hogy létezik, hogy mindenki meghalt körülötted, csak te virulsz?
ápr. 9. 07:35
 10/14 anonim válasza:
#9 Jó kérdés! Ki tudja rá a választ?
ápr. 16. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!